Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy sünikének mit adathatok...

Egy sünikének mit adathatok még esetleg enni?

Figyelt kérdés

Van egy kis édes,aranyos süni a kertben.

Valamit most kapott,meg vizet adtam neki.


Gondolom a kinti növényeket is elfogyasztja.

(Nem egy egész virágra kell persze gondolni,hanem kicsi ágakra,gyökerekre,levelekre)



2013. júl. 6. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
répa, alma ha van macskakaja
2013. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a macska kajáját lopkodta, ha konkrétan adsz neki valamit (tehát elé teszed, vagy a kezedből adod) akkor nem fogja megenni, gondolom fél vagy nem tudom, de ha egy olyan helyen kirakod neki ahol nyugodtan hozzá fér akkor megeszi.

Zöldségek, gyümölcsök, kutya de inkább macska száraztáp, stb. De ha van elég cuccod, akkor rakj ki egy tálkába több félét, és amelyik elfogy azt szereti, a többit nem.

Egyszer a macskának kitettem a táljába sült oldalas csontját, mert volt még rajta húsi, hogy rágja le, és a süni szépen fogta és azt is elvitte.

2013. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Macskakaja. Rovarok. Lisztkukac. Minimális gyümölcs.(Tej, sajt ne.)
2013. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy sünike ragadozó. Meztelencsigát, békát, gilisztát és rovarokat eszik a kertben, nem leveleket. Adhatsz neki nyers, fűszerezés nélküli husit, macskakaját. Tejet semmiképp se adj neki. Növények közül a bogyós gyümölcsöket szereti, pl. ribizli, áfonya, stb. Igazi ínyenc. Ne nagyon fogdosd, mert lehetnek benne bolhák és kullancsok is.
2013. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!