Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most készult el a kutyaól? (lent)

Most készult el a kutyaól? (lent)

Figyelt kérdés
a kutyánk 11 hónapos ..labrador és szeretnénk hogy belemenjen a kutyaólba,milyen módon tehetnénk ezt meg?válaszokat kôszi
2009. okt. 18. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre bocsátom: csak egyszerű kutyimádó vagyok, szakértelem nélkül.


Tippem: csalifalat a hátsó falhoz, aztán, ha bent van, jó alaposan megdícsérni és még valami nyamival megjutalmazni érte. Szerintem előbb-utóbb összeköti a kellemes élményt a kutyaóllal, aztán amikor rájön, hogy az ráadásul egy meleg, száraz hely, már falatka nélkül is bemegy.

2009. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fázni fog, bele fog menni magától, hidd el! Ha esik az eső, ha hideg van, a kutya automatikusan megkeresi a legvédettebb, legszárazabb, legmelegebb helyet, ahova behúzódhat - ez jelen esetben a kutyaól.

Esetleg 1-2x megmutathatod neki, odahívod egy jutalomfalattal, benn megdicséred.

Az én kutyám se alszik még a házban, és a barátnőmé sem, pedig az egy elég kicsi, 14kg-os kutya, ráadásul elég rövid is a szőre. Ami nekünk már hideg, az még nekik nem.

2009. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is pont most építettünk egy új kutyaházat.Amíg jó idő volt nem akart belemenni de ahogy hidegebb lett azonnal behúzódott.Hidd el idővel talán megszokja.Ha nem akkor csalogasd be valami finomsággal.És dicsérd meg mikor magától bemegy.
2009. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kôszi a válaszokat..
2009. okt. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!