Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen ötlet kiköltözni a...

Milyen ötlet kiköltözni a vadonba? Mi kell hozzá hogy pl. kiköltözzek a Bükkbe? Telket kell venni vagy hogy?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Veszel egy erdot....ez attol fugg mennyire vadonba vagysz es milyen vadonba vagysz? Magyar vaddisznos vadonba, vagy Eszak-Amerikai medves vadonba. A kajadat magadnak akarod fogni vagy inkabb elgyalogolsz a Tescoba...stb...

En eltem jo par napig csak ugy kinn...a zabszem nem fert a hatsomba ugy feltem a medvektol es a coyote-k-tol ( nem tudom mi magyarul a neve bocsanat) B.nom rohant a kigyo elol, wokban foztunk, a fiuk pecaztak....csend volt, jo volt. Furdesi lehetoseg nem volt!!!! Budosen, de kipihenten es boldogan mentunk haza

2013. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarországra akarok a bükk mélyébe
2013. júl. 11. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van, fókuszt néztél?
2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A coyote magyarul prérifarkas.


Amúgy Magyarország területén belül bárhol táborozhatsz legálisan, ami nem magánterület, ha nem töltesz ott 24 óránál többet. 24 órán túl már csak engedéllyel sátrazhatsz ugyanazon a helyen. Legalábbis én így tudom, hogy ez a hivatalos szabályozás.

2013. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ja, és ez nem vonatkozik a természetvédelmi területekre!
2013. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell egy telek, rajta valami lakhatási lehetőség. Kell avalmi áramtermelés, legalább egy aksi, és maivel tölöd- ugyanis lehet, hogy az ember 1-2 hétig el van áram nélkül, de egy idő után iszonyú bosszantó, hogy egy lámpát nem tud bekapcsolni vagy épp feltölteni egy mobilt. Kell valamiféle járgány, ami teherhordásra is alkalmas, mert vizet minimum kell hordanod. Kell ásni egy vermet hűtőnek, fagyasztónak. Más hirtelen nem jut eszembe.
2013. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egész teljesen irreális elképzelés, mert aki télen is szabadég alatt eszik (ahol esetleg leesett 10-20 centi hó is), azt megnézném mínusz 15-18 fokban és hóviharban!
2013. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozz valamelyik hajléktalan csapathoz és élvezd velük a nyomorúságot! Tákolmányokban, büdösen, mosdatlanul, koszos kézzel, kukákba turkálva stb. Ugyanaz, csak nem hangzik olyan romantikusan, mint a tévében! Örülj, hogy van hol laknod.
2013. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!