Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes megvenni, a...

Tamcsi20003 kérdése:

Melyiket érdemes megvenni, a macskát vagy a törpenyuszit?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 08:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

[link]


Természetesen, ha takarítasz utána, és rendben tartod, minden megelőzhető.

2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

A macska büdös,koszos,bolhás,tetves,rühes,férges,stb!

Csak a kaja miatt hízelkedik,amúgy szarik a fejedre!

Rengeteg betegséget terjeszt! NEM LEHET MEGFELELŐEN TISZTÁN TARTANI!!!

Aki védi ezeket a dö...ket,mondja olyan szülőknek a macskab..zi szövegét,akinek megvakult,vagy meghalt a gyereke a macskaszar miatt!!!

2014. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
A macska egyike a legtisztább állatoknak. Betegséget csak akkor terjeszt, ha pl. nem kezelik amikor beteg, vagy nem tisztítják rendszeresen az almot utána. De azt minden normális ember tudja, hogy (főleg ha terhes) rendszeresen mosson kezet kutyázás, macskázás után, és ne turkáljon a szarban. Ha meg nem tudja, akkor a saját hibája, ha mégis történik valami. Átlagos higiénia betartása mellett már nem kell parázni, hogy elkap valamit az ember.
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14%

Én nem arról beszélek,hogy terhesség idején lesz beteg a gyerek,hanem amikor a gyerek a homokozóban vagy a kertben fertőződik meg!

"Vessen magára ha elkap valamit a macskaszartól"?!

Én is folyton macskaszarba nyúlok,pedig nem akarok! Csakhogy van egy kertem,ahol szoktam gyomlálni,stb.És hogy-hogynem kisebb-nagyobb csomagokra bukkanok folyton.

Te normális vagy? Hallod amit beszélsz? Hülye macskab...zi!

Akkor kívánom,hogy a te gyereked is legyen beteg egy rühes dögtől! Nem azt mégsem! TE LEGYÉL BETEG!!!!

2014. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó-jó nem kell ezen veszekedni meg rosszat kivánni a másiknak!!!!!;)

Szerintem a macska nem rossz állat egyáltalán, de az igaz lehet találni egy-két kakit utánna, de ha jól szoktatod nem! Nem biztos, hogy a macska a hibás, de lehet, sok mindentõl függ. Én mindkettõben elég jártas vagyok. Hallottam olyan esete, hogy a törpenyúl olyat csinált, hogy hazahozták és egy óra múlva megdöglött mert beparázott a változásba. Macska nem ennyire félõs. Mindkettõ állatnak van sok jó tulajdonsága. Olvass utánna mindkettõnek és így dönts. Én macskát tartanék, de én nem te vagyok úgyhogy neked kell dönteni.

2015. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!