Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokkal kapcsolatos...

Milyen állatokkal kapcsolatos munkák vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, és később is szeretnék velük foglalkozni. Állatorvos vagy asszisztens biztos, hogy nem leszek, mert nem bírom a vért. Kutyakozmetikus, és tenyésztő sem leszek, se állatkerti gondozó.

2013. aug. 5. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhely?
2013. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Gazda.
2013. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
sinter, vadasz, preparator
2013. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

utolsó! -.-


ja, azt kifelejtettem, hogy a fizetése ne minimálbér legyen, ne legyen belőle nehéz megélni! :)

2013. aug. 5. 13:00
 5/11 anonim válasza:
állatidomár. :D természetkutató, természetvédő... (ők is foglalkoznak állatokkal is, ha arra "szakosodnak"
2013. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
állatorvos
2013. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ganajozó, paraszt, inszeminátor.
2013. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál, szerintem már csak a cirkuszos állatidomár vagy a gazdálkodó paraszt ember jöhet számításba, esetleg a lovasoktató. Bár a gazdaság fenntartásához kell egy nagyobb tőke, beruházás, a lovasoktatás is olyan, hogy meg kell venned a lovakat, ki kell váltanod a vállalkozói engedélyt, tehát ehhez is kell kezdő tőke.

Lehetsz még zoológós, de ez Mo-n nem tudom van-e oktatásban.

Szerintem nincs olyan munka, ami állatokkal foglalkozik és jól is keres. Ez olyan, mint a színészet, Mo-n az sem jövedelmező, a színészek, főként a színházi színészek (az igazi színészek, a többi csak celeb) szenvedélyből csinálják, mellette van más állásuk is. Ne ez az állatos szakma is olyan. Szenvedélyből kell csinálni, megélni nem lehet belőle. Kivéve talán az állatorvos, de azt rögtön ki is lőtted.

2013. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tengerbiológus,madarász,állatvédő. :)
2013. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

"hogy a fizetése ne minimálbér legyen, ne legyen belőle nehéz megélni! :)"


Tudod hányan szeretnék ezt?

2013. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!