Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki jön a horse evolution showra?

Ki jön a horse evolution showra?

Figyelt kérdés
Főleg arra vagyok kíváncsi hogy mit vártok a műsortól, és esetleg járt-e már valaki Richter Flórián korábbi előadásán.
2009. okt. 28. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én nem megyek, mert drága szerintem
2009. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Én tuti hogy megyek! Nagyon szeretem a lovakat, és nagyon különlegesnek tartom a lovak és az emberek közt kialakult kötödést. Kétségtelen, hogy nagyon jó szórakozás lesz. Azonban Richter Flórián előadásaiból még nem láttam.
2009. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem abszolút nem drága ez a jegyár, mindenképp elmegyek :)

Ott voltam a cadre noir bemutatóján is, nah, az a jegy már drága volt!

2009. okt. 28. 19:43
 4/22 A kérdező kommentje:
Még valami! :) helyileg merre? én debrecen :)
2009. okt. 28. 19:44
 5/22 anonim ***** válasza:
Én mennék, de drága főleg az útiköltség miatt, mert egy előadás se lesz a közelben:(
2009. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az első vagyok...

Szerintem elég relatíve, hogy kinek mi a drága! Nyilván akinek van egy több százezres lova, akire havonta tizenezreket költ bérttartásra, orvosra stb, annak 5000 forint nem tétel.

Nekem sajnos az! :(

2009. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem is spórolnom kellett rá, nemazért... de pl. a többi ilyen lovas rendezvényhez viszonyítva elég olcsó... amúgy én is 70km-t utazok, mert nem helyi vagyok.
2009. okt. 30. 14:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem megyünk,nekünk drága,minimálbérből élünk.Inkább a jegy árát ráköltöm a kutyámra.

Mindenkinek jó szórakozást kívánok,és számoljatok majd be,hogy tetszett.

Biztos,hogy nagyon jó program lesz.

2009. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is megyek, eddig úgy volt hogy nem (az árak miatt), csak meghívott egy Pesti ismerősöm, így most 210 km-t utazok a show-ra, de szerintem megéri! Az OTP Bank lovas világkupára is elmegyek, mert tavaly is voltam, és felejthetelen élmény volt! Ha tehetitek menjetek el, már csak Pignon miatt megéri! (Erre én is összegyűjtöm a pénzt, pedig elég drága, az Útiköltséggel együtt!)
2009. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Richter Flórián tavaly a Lovas Világkupán is fellépett, és az is tetszett, bár az egy rövid előadás volt! De szerintem ez a show annál még jobb lesz!


Előző válaszoló

2009. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!