Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használt valaki, vélemény...

Használt valaki, vélemény róla? Happy-life happy-plant:evolution

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Easy-life Profito-t szokták javasolni helyette, én még csak ez utóbbit használtam, meg vagyok vele elégedve. A happy-life-ra szoktak panaszkodni akvakertészek, elvileg túl híg. Persze egy normál növényesítés mellett ez nem hiszem, hogy gondot okozhat.
2011. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit értesz azon hogy híg?5 ml.kell 100 literhez ez nem tűnik annyira hígnak.
2011. máj. 10. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem annyira híg, mint a florena, de azért ha amit Murr említett tudsz szerezni, akkor nem kell plusszba fizetni annyit. nálunk sajnos nem lehet kapni, csak Sera-t meg a JBLes növénytápot, az meg nem tudom milyen, mert még nem használtam.
2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, azt írja, hogy 5 ml kell, de az kevés. Általában a dupláját szokták használni, hogy érjen is valamit.

Akkor viszont nézd meg az árakat:

[link]

[link]

Előbbiből, hogy jó legyen, kétszer annyi kell, tehát 2200 Ft 2500 liter vízre, utóbbi pedig 1300 Ft.

De mégegyszer hangsúlyozom, egy normál akváriumban, strapabíró növényekhez mindegy, nem fogsz különbséget látni. A különlegesebb növényekhez viszont már kevés a happys termék.

2011. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!