Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbolon vagyok. Normális?

Állatbolon vagyok. Normális?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és egy szín tiszta állatőrült. 1 kutyám van de 5 volt. volt hörcsögöm de meghalt. Van két lovam. Járok menhelyre. Szeretnék vadászgörényt es meg két kutyát. Mikor rosszat hallok az állatokról sírok. Már végignéztem egy kutya műtétet élőben kameráról. azóta tudom hogy, állatorvos leszek. Volt

degum is de tesom allergiás lett rá. Minden féle állatot szeretnék. Normális ez? és mar 7 évesen kívűlről fújtam a kutyákról szóló fontos dolgokat. Mindog a menhelyen kennék az az életem. Ez normális?



2013. aug. 27. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nem vagy vele egyedül. Ha tudnád hány felnőtt is így van vele. :)
2013. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok, és sok minden egyezik nálam azzal, amit te írtál. Rám azt mondják nem vagyok normális. Rád biztos azt fogják mondani, hogy nálad ez még normális, mert még gyerek vagy és majd kinövöd. Aztán ha felnősz és mégsem növöd ki, akkor max. hülyének fognak titulálni, de te ne foglalkozz vele.
2013. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kriszti *_* ***** válasza:
100%
teljesen normális,sőt!Ebben a kérdésben magamra ismertem! :D
2013. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, enis hasonlo vagyok:) a barataimat nem zavarja, a szuleimtol folyton megkapom, hogy 'allatb*zi' es hasonlokat...De rajottem, hogy nem szabad ezzel foglalkozni. Inkabb ilyenek legyunk, mint erzeketlen gonosz emberek.

15L

2013. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nagy állatbolond, csak néhány nyulam van :) de az biztos hogy az nem abnormális dolog ha egy ember szereti az állatokat. a természet részei ugyan úgy mint mi, és csak jó ha megosztod velük az életedet, örömödet. Viszont sajnos van hogy bizonyos állatok, esetleg rossz sorsra jutnak, de ugyanígy van ez az emberekkel. de ez is az élet része... ne idegeskedj miattuk annyit. szeresd az állatokat, és az állatorvos szakma pedig nagyon jó. és nem mellékes h van benne pénz is :P :)
2013. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is 7 évesen már fújtam a kutya fajtákat meg a fontos dolgokat róluk:)Én mindig kutya őrült voltam de a szüleim nem vettek nekem kutyát kiskoromban, csak most nem rég:)

Most 4 hónapos német spiccem van:) meg még vannak rágcsálóim is.(tengerimalacok,hörcsög)Meg volt egy papagájom is csak ő elpusztult:( 13/L

2013. aug. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 csilla200 válasza:
en 14 eves vagyok szinten allatorvos szeretnek lenni de egyben mezogazdasz is haha az a par allat semmi nekem 20 csirkem van 2 libam 1 pulykam 16 kacsam 7 nemreg kikelt kiscsirkem 1 macskam 2 kutyam 1 teknosom es 6 nyulam lovat szeretnek de anya nem engedi
2013. aug. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlóképp van,városban laktam,kiköltöztem tanyára. Most van 2 lovam,2 nyulam amik hasasak, 2 alpesi kecske, 100 db fölött van gyöngyös,plusz 40 tyúk,csirke, 20 körül kacsa,nem rég lett kész az új istállóm amibe nemsokára érkeznek a borjúk. Persze mellette földművelés.
2013. aug. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is rengeteg állatot tartottam, nyulat, békát, zebrapintyet, egeret, halakat, kacsát, volt olyan, hogy egyszerre 11 macskám volt.. Egy időben rovarokat is gyűjtöttem. A növényeket is ugyan ennyire szeretem, (ha nem jobban) inkább emiatt néznek rám furán. Az szinte senki nem tudja elfogadni, hogy a növényeket és az állatokat többre tartom, mint az embereket. Csak olyan szakmát tudtam magamnak elképzelni, amiben állatokkal, vagy növényekkel foglalkozom ( aztán a második jött be végül). Szerintem nincs veled semmi baj, amíg minden állatodnak meg tudod teremteni a feltételeket, addig nincs probléma. (20L)
2013. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
ez teljresen normalis!! :) en is ilyen vagyok kiskorom ota minden allatot gazahozok az utcarol s mar lassan 16 leszek es meg mai napig elsirom magam ha latok egy kutyat aki elott nincs viz es kint van a napon!! :( a kedvenc allatom a lo 8 eve lovagolok s sajnos lattam olyan lovat megdogleni kint a tanyan aki kehes volt s ott doglott meg nem tudtak segiteni rajta tobb mint del evig nem mentem ki a tanyara mert szomoru voltam s sirtam a paci miadt :( s nekem is volt sok allatom utt a hazban s kini is :) most 3 kutyank van s az egyik hasas meg hatul van egy amerikai steffor, van 5 cicam 3 nyuszim, 13 horcsogom anya apa s 12 kicsi,1 tengerimalacom s 2 csincsillam :) s meg szeretnek 1 lovat, meg adaszgorenyt, meg egy farkast :$ :) szval nyugi ez telhesen nornalis dolog!!! :)
2013. aug. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!