Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a vöröshangyáktól?

Figyelt kérdés
Lakásunkban kb. 4 hónapja vörös és szárnyas hangyák jelentek meg. Ha lefújom őket kb. 1 hétre eltűnnek, de aztán újra -mindig ugyanazon a 3 helyen- megjelennek. Sokan vannak, mindent szétrágnak. Falat, fugát, stb. Hogyan lehetne végleg megszabadulni tőlük?
2007. szept. 29. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Hajaj! Ez ismerős! Ami nálam bevált: hívj ki hivatásos rovarirtót! Aki hozzám jár, szerződéskötéskor kér egy ezrest, aztán háromhavonta jön, szintén egy-egy ezresért. Egy éves a szerződés. Valami olyan szert használ, ami színtelen, szagtalan, háziállatra, emberre veszélytelen. Előtte mindig érdemes jól kitakarítani, mert ahol befúj, ott két hétig nem szabad felmosni.

Nálam eltűntek a hangyák az első kezelés után, pedig a házban (panel) másnál vannak!

2007. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
van olyan csalétek, amelyet a hangyák bevisznek a fészekbe, és a bent lévők is elpusztulnak.
2007. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A hangyacsapda a legjobb megoldás. Nekem bevállt.
2007. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szomszéd néni mondta, hogy szórjam be sóval a helyüket. Először kinevettem, de miután már semmi nem segített kipróbáltam. És tényleg működött, eltüntek és azóta nem jöttek vissza.

Ezek az öregek csak tudhatnak valamit :-)

2008. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!