Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha van ilyen, melyik állatól...

Ha van ilyen, melyik állatól félsz, irtózol a legjobban? Vagy csak simán nem kedveled?

Figyelt kérdés

Én a csótánytól, a fülbemászótól félek. A szúnyogokat utálom.

Nem kedvelem a macskákat.


2009. nov. 2. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pók.
2009. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Félek:

-minden olyan rovartól, ami hangosan zümmög és van fullánkja( darazsak, méhek, stb) a legrosszabb ha kék fadongót látok, magyarországon ráadásul ennek a legfájdalmasabb a csípése...


Undorodom:

-a belső- és bőrben élő parazitáktól (pl medinaféreg, bélglilszta, atkák)


Nem kedvelem:

-a mopszokat, bulldogokat, a csivavákat, de bántani sosem tudnám őket


Ellenben imádom a pókokat, patkányokat, kígyókat :D

22/L

2009. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pók! Rettegek még attól is ami alig látszik olyan pici. Ezen kívül vannak még amiktől irtózom de nem ennyire: bogarak, rovarok, kígyó.
2009. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Patkányok... tőlük egyenesen a hideg ráz. méga pókoktól sem irtózom ennyire.
2009. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Irtózom minden undorító rovartól, de a legjobban pókoktól félek. Még a legkissebektől is kiborulok.:)
2009. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A szúnyognak allergiás vagyok a csípésére, nem kedvelem őket túlságosan.
2009. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
A békától irtózom. Volt hogy nem mentem ki a házból, mert az udvaron hallottam a hangját. Más kétéltű nem ilyen vészes, a kígyót meg is merem simogatni.
2009. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pókoktól! :) amikor fiatal voltam láttam az arachnofobia c. filmet és mindig azt hiszem most is hogy ilyen gyilkos és kegyetlen pokok vannak nálunk :D
2009. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Salx Narval ***** válasza:
A józan ész határain belül, tartok azoktól az állatoktól amelyek veszélyesek lehetnek.Irtózni nem is annyira magától az állattól irtózom,hanem a gondolattól.PL irtózok a gondolatól is, hogy rálépek egy békára vagy meztelencsigára,stb.Ezekben az esetekben, nem csak az állatot sajnálom, hanem undorodok is.Tiszta dilis vagyok,ha nem látom hová lépek.A hüllők rovarok nagy részét,nem szívesen taperolnám,de nem utálom őket, csak számomra nem kellemes érzés.
2009. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A hüllőktől félek,irtózok a legjobban!
2009. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!