Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért válnak meg egyesek...

Miért válnak meg egyesek költözés miatt az állataiktól?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen hirdetést olvasok, és nem értem. Másoknak nem evidens, hogy ha állata van, vele együtt költözik? Albérlet esetén is lehet találni bőven olyat, ahol engedik a kisállatot. Megmondom őszintén, én ezt nagyon rossz kifogásnak tartom, és úgy érzem, így akarnak tőlük megszabadulni. Mit gondoltok?
2013. szept. 7. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem, nagyon egy Idióta, dolognak tartom,

ÉN soha nem válnék meg az állataimtól, bárhova is mennénk.

Persze X évig elfért a kedvenc, mikor meg mennek el akkor már nem ?

A legkisebb házban is van helye, egy cicának, kutyának.

2013. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl ha valaki kertesházban lakott előtte és a kutya világ éltében a kertben élt, utána elég rossz neki ha be van zárva a 4 fal közé és csak x időnként mehet a szabadba.


A másik ami eszembe jut, hogy sokan mostanában azért adják el az otthonukat mert rossz anyagi körülmények közt élnek. Ebbe pedig beletartozik az is, hogy a kutyát sem tudnák már megfelelően ellátni, így inkább túladnak rajta.

2013. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem sokszor sokkal jobb a "panelos" kutyáknak, mert őket le kell vinni, nem teheti meg a gazdi, hogy nem sétál vele. A kerti kutyák meg ki vannak rakva a kertbe, és nagy részük életében nem volt sétálni sem.
2013. szept. 7. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kommenteddel! Szerintem kis idő után a kutya is megszokná a panelt, a kutya úgyis az emberhez ragaszkodik, nem a helyhez!
2013. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van kutyám, és el sem tudom képzelni mi lehet az az ok, ami miatt megválnék tőle, de hogy az nem egy költözés lenne, az biztos. Még külföldre költözés esetén is megoldható, hogy az állat is kimenjen. Az meg, hogy valaki panelba költözik, hát istenem, kibírja a kutya, majd megszokja, a lényeg hogy a gazdi ott van vele. Hogy nem tudnám ellátni a kutyámat? Hát én inkább nem ennék havi néhány napon, de összeraknám arra a pénzt. Felelősséggel tartozom az állatomért, amíg élek ezt hogyan felejthetném el? Én döntöttem úgy, hogy magamhoz veszem, kötelességem gondoskodni róla.
2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik az állat csak egy kiegészítő, olyan mint egy kanapé, hogy nem kell az új lakásba azt' nem viszem. Nekünk állatbarátoknak evidens, hogy magunkkal visszük, ők a társaink, családtagok, olyan mintha a gyereket otthagynád a régi lakhelyeden...Mondjuk nem is kell feltétlen állatbarátnak lenni ehhez, elég lenne egy minimális emberség meg empátia...
2013. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!