Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi időnek kell eltelnie...

Mennyi időnek kell eltelnie beoltatás után, hogy külföldre jöhessenek a kutyáink? (költözés)

Figyelt kérdés
Skóciába költözünk is ki szeretnénk vinni a kutyáinkat(Mopsz, Francia Bulldog). És hallottam olyanról hogy beoltatás után(és chippeltetés után) még fél évet kell várni míg ki lehetne hozni külföldre. Ez igaz, ha nem menyi időt? És mi kell még hozzá, hogy kitudjuk vinni?
2013. aug. 10. 15:33
 1/3 Akiteki ***** válasza:

Már enyhítettek a szabályokon.

Itt olvashatod el részletesen: [link]

2013. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Egyik kutyánk még nincs chippeltetve, szóval ha jól olvastam 21 napot kell várni a chippelést és az oltást követően.
2013. aug. 10. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
először chip, aztán oltás, és rá 21 napra mehet a kutya. Nem tudom mennyi idősek, de a veszettség elleni oltást nem szabad 3 hónapos kornál előbb beadatni .És az oltás lejárati dátuma is legyen beleirva az utlevélbe, valamint a parazita ellenes kezelés.
2013. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!