Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igénylem az állatok társaságát...

Igénylem az állatok társaságát, hogy mindig legyenek a környezetemven, de mivel ez nem valósítható meg, szinte folyamatos hiányérzetem van, amitől rosszkedvű vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat, sokan nem is tudják megérteni mennyire és miért. Van otthon egy kutyánk és egy kanárink, de ez nem elég nekem (főleg, hogy a kutyusunk nem jöhet be, csak kint foglalkozhatok vele).

Nagyon szeretem az állatkerteket, vadasparkokat és minden állatos helyet, de oda nincs lehetőségem olyan gyakran ellátogatni. Szeretnék más háziállatot is, volt már többféle is, de jövőre koleszos leszek, ezért most nem engedhetek meg magamnak más állatkát, hiszen jövőre nem vihetném magammal.

Jelentkeztem állatkertbe önkéntesnek, de több mint 1 év eltelt és még mindig nem hívtak.

Nem tudom mit csinálhatnék még, szívesen vállalbék önkéntes munkát is csak hogy velük lehessek, de egyelőre erre sincs lehetőségem.

Van ötletetek, hogy mit csinálhatnék?

A felnőttkoromat se tudom elképzelni állatok nélkül, de munka mellett erre nyilván kevés időm maradna. Szívesen foglalkoznék állatokkal hivatásból is, de nem tudom, milyen munkalehetőségek vannak, amiből meg is lehet élni (állatorvosin kívül, ahhoz nem vagyok elég jó biológiából).

Tudnátok segíteni, ötleteket adni, hogy mit csinálhatnék most a hiány pótlására és/vagy a jövőre nézve?

19L


2013. szept. 22. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is így vagyok az álatokkal:D koleszba szerintem macskát vigyél meg esetleg papagájt nekem volt nagyon szerettem (nimfa volt)bár én nem nagyon tudom hogy oda mit szabad vinni és mit nem. amúgy állatboltba is szívesen veszik az önkénteseket,oda tuti hogy vissza iss hívnának hamar próbálkozz.Én megértelek:D
2013. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, hogy sorstársra leltem :D
2013. szept. 22. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél önkéntes egy állatmenhelyen.

Szombatonként is lehet.


Példa:

[link]

2013. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!