Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nekem akarnak...

Mit tegyek ha nekem akarnak adni egy kutyust de nincs ahol tartani?

Figyelt kérdés
mit tegyek ha nekem akarnak adni egy kutyust de nincs ahol tartani mert varosba lakok egy blokba.az ismerosunkhoz akartuk vinni mert a varosba lakik kertes hazba de nm szabad kenelt epitei oda :-(
2013. okt. 11. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek ha nekem akarnak adni egy kutyust de nincs ahol tartani?"



Segítek, mondd ez az ajándékozónak:


- Köszönöm szépen, de sajnos nincs hol tartanom a kutyát, ezért nem fogadhatom el.



Ennyi.

2013. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
DE NEKEM KELL A KUTYUS
2013. okt. 11. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor költözz kertes házba
2013. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
haha kossz nem vagyunk olyan gazdagok.
2013. okt. 12. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne akarj kutyát
2013. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutya érdekeit kell nézned, nem a sajátodat. Ha nincs hol tartanod, akkor neki is csak rossz lenne egy szűk helyen. Ha mégis befogadod és később kiderül, hogy útban lesz neked, akkor mit csinálsz? Kiteszed az utcára? A menhelyek már így is tele vannak, és a kutya mindenképp csak szenvedne.
2013. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Lakásban is meg lehet oldani a kutyatartást, úgy, hogy jó legyen neki. Nézz körül a fórumokon, vagy kérdezz itt a lakáskutyásoktól.
2013. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
kis testű kutyának jó a lakás, de nehogy elfelejts vele foglalkozni
2013. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sem embernek (!), sem állatnak nem jó a lakás.


"de nehogy elfelejts vele foglalkozni"


Hát igen, erre nagy az esély a kérdező követelőző, durcás kisgyerek stílusából következtetve...

2013. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

8-as vagyok.

természetesen úgy értettem, hogy jó a lakás, hogy kistermetű kutyának nem szűk egy lakás, amíg 2 sétáltatás között várakozik. Persze nem lehet kizárólagosan lakásban tartani egy kutyát, van mozgás igénye és a környezet változását is igényli, csak úgy, mint az ember.

És igen, azért mondtam, hogy nehogy elfelejtsen foglalkozni vele, mert hányszor láttam már lelkes állatbefogadókat, akik amint szembetalálkoztak a temérdek tennivalóval, elhanyagolták inkább, aztán elajándékozták "családi okok" miatt vagy "idő hiány" miatt... És kertbe sem kell amúgy kennel, elég egy kutyaház... én is nagyon szeretnék kutyát, de lakásban lakom, van 2 cicám, és nem lenne időm még egy háziállatra úgy, hogy első gyermekemet várom :) De amint felnő a gyerek és kertes házunk lesz, mindenképpen befogadunk egyet :) ADDIG VISZONT NEM, MERT A KUTYÁNAK NEM LENNE JÓ, KEDVES KÉRDEZŐ. Ha ez viszont téged nem tart vissza, akkor elég rosszakat fogok rólad gondolni..

2013. okt. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!