Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Felismeri valaki?

Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

Találtuk a kertünkben ezt a lárvát és kíváncsiak vagyunk hogy ebből mi fejlődik majd ki.

[link]


2013. nov. 9. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, csak a Gmail belépőfelülete.

Szerintem rakd fel rendes képfeltöltő oldalra, ahol többen megnézhetik mindenféle reg és belépés nélkül...

2013. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jujj ok köszi igyekszem.
2013. nov. 9. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem van gmailem, de nem hozza be. Különben a google-nak van olyan szolgáltatása, aminél nem begépelsz, hogy "lárvák", hanem beilleszted a képet a lárváról, és lehozza neked a választ.
2013. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

így remélem jó lesz

2013. nov. 9. 18:44
 5/9 A kérdező kommentje:
próbáltam a képet a google-ba de nem találta...ez egy nem is tudom mi lehet..... de nagy és zöld és csúúúnya... persze nem akarjuk bántani de jó lenne tudni mi lesz ha majd "nagy" lesz
2013. nov. 9. 18:45
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. nov. 9. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen lepkefaj hernyója, ha jól emlékszem a szenderek hernyójának van hátul olyan kis nyúlványa.
2013. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel hársfaszender hernyó.
2013. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ. Megnéztem és teljesen úgy néz ki mint amit mondtatok az a hársfaszender.

El is engedjük reggel de nem fog baja lenni? Elássuk vagy majd maga megteszi?

2013. nov. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!