Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem jobbá a tengerim...

Hogyan tegyem jobbá a tengerimalacaim ketrecét?

Figyelt kérdés

Van egy 90cm × 60cm-es ketrecem. Van benne egy műanyag ház és egy hajlítható fahíd. Mit tegyek be?

Arra gondoltam hogy csinálok egy házat, amit nem a forgácsba teszek, hanem magasabbra és a fahíddal tudnak majd felmenni. Ezt miből érdemes elkészítenem?


2009. nov. 23. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a malac fel tud menni. A malac nem hörcsög, a malac ügyetlen. Nem kell különösebben szórakoztatni, legfeljebb néha kivenni biztonságos helyre sétálni illetve ölbevenni simogatni illetve hagyni, hogy rajtunk mászkáljon, persze nem elengedve, mert leesik.
2009. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már miért ne tudna felmenni? Gondoltam hogy nem hörcsög...

[link]

www.gemon.ro-n is vannak olyan fórumok, ahol felteszik a képeket arról hogy miket alkottak. Ez nem szórakoztatás. Jobban érzik magukat, ha nagyobb helyük van. Erre való az emelet. Nem meredekre csinálnám. Nem most kaptam Őket, már megvannak jó pár hónapja.

2009. nov. 23. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
tyűűű...xD mert egy tengeri malacnak nem teljesen mindegy h mi van a ketrecében???xD a túl sok Auchan reklám lehet az oka(y)
2010. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!