Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem lesz bánatos a gyémánt...

Nem lesz bánatos a gyémánt galambom?

Figyelt kérdés

Van négy gyémánt galambom abból kettő felnőtt vagyis pár. A másik kettő a gyerekek. :)

Tegnap sajnos itt hagyott a legkisebb galamb. Attól félek, hogy a testvére bánatos lesz mert ott ült vele két napon át, meg egy kalitkában voltak. Ő most sajnos magányos lett a "nagy" kalitkában?



2013. dec. 29. 15:52
 1/6 anonim válasza:
előbb utóbb már csak hamu lesz belőle
2013. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szomorkodik, akkor készíts belőle levest. Boldogabb lesz tőle, és így legalább nem pazarlod el a húsát.
2013. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti egy nagy parasztok vagytok!!!!
2014. jan. 2. 23:41
 4/6 SzabadosBT válasza:
Apum kettő gyémánt galambot kapott, az egyik elpusztult, a másikat másféle madarakhoz rakta. Most jelenleg a zebra pinytyeknél van. Rakd őt más madarakhoz a társaság miat.
2014. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pár gyémánt galambom, az első tojó elpusztult. Én jobban kiborultam, mint a hím, szóval azt mondanám, hogy túléli...
2014. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velünk is ugyanaz történt, mint az előttem szólóval. Az én madárkám is egyedül maradt. Azt kell róla tudni, hogy eléggé szelíd.

Én beszélgetek vele és a közelében vagyok. Ha mély, búgó hangon beszélek neki (házimunka közben), akkor figyelget, válaszol is. :)

2015. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!