Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó természet-...

Tudnátok mondani jó természet-, ismeretterjesztő filmeket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 00:24
 1/8 anonim válasza:
2014. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

www.youtube.com/channel/UCE5d1xFmt8wH7c63JuhhYoQ


ez egy nagyon jó csatorna rengeteg ismeretterjesztő anyaggal (ahogy a neve is sugallja) és folyamatosan bővülő kínálattal! érdemes szétnézni:) nem igazán lehet vele leállni

2014. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2014. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én David Attenborough-t ajánlom. Nemrég tudtam nézni egy kicsit a National Geographic és az Animal Planet adókat, de elkeserítően szájbarágós a stílus. Lehet, hogy én szoktam Attenborough-hoz, de az angol filmek sokkal magasabb szinten magyaráznak, és többet is lehet belőlük tanulni.

Rengeteg sorozata van, én mindet láttam már többször is. Neki kell ugrani, és nézni, nézni, amiko9r csak idő van rá. A legjobb időtöltés :))

2014. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attenboroughnak van a "Bolygónk, a Föld" sorozat.Úgy tudom hogy eddig a legtöbb díjat kapta. Ha tudod HD-ba nézd. Bár nekem is csak dvd-be van meg de így is csodálatos. Testvérem kislányait is leragasztotta a tv elé. :-) Minden korosztálynak ajánlom. Ráadásul a zene is nagy szép amit aláraktak. Nem tud felkelni előle az ember.
2014. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Gyongyviragtol lombhullasig.ez egy regi magyar termeszetfilm,nagyon aranyos!
2014. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Nat Geo Wild a kedvencem. Ilyesmikről vannak műsorok leggyakrabban: cápák, Afrika, kígyók, pókok, érdekes állatok... BÁTRAN ajánlom!
2015. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

cimborák hegyen völgyön

cimborák nádi szélben

12 hónap az erdőn

2016. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!