Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol található pontosan Budapes...

Hol található pontosan Budapesten használható agility pálya, ami nem kutyaiskolához tartozik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 14:09
 1/5 anonim válasza:
olyan sehol sincsen szerintem. ha agilitizni akarsz, mindenképp kutyaiskolába kell járnid vele....
2009. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen egyszerűen nincs, hiszen az agility pályának mozdíthatónak kell lennie, úgyhogy akárhová is raknák ki, valami barom két napon belül megfújná az egész cuccot, őrt állítani meg drága, arról nem is beszélve, hogy hely is kell hozzá.

Néhány kutyafuttatóban le van rakva egy-két akadály, de azt nem nevezném agilitypályának.

2009. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akadálypályát egy helyen én is láttam, a békásmegyeri

hév vonalán valamelyik megállónál, merre található még?

2009. dec. 3. 08:16
 4/5 anonim válasza:
Ha belépsz a netboard.hu fórumra és azon belül is a kutya fórumra,5 percen belül választ kapsz kérdésedre.
2009. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban a békási hév vonalán, a Szépvölgyi útnál van. De úgy tudom, a Városmajorban is van(? asszem ez a neve, a Moszkvától kifelé a hegyekbe, a fogaskerekű felé, balra az a park), legalábbis én jártam még régen oda a kutyámmal, de az volt vagy 8 éve.
2009. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!