Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tűnt már el házi kedvenced?

Tűnt már el házi kedvenced?

Figyelt kérdés
Hogyan, meddig kerested? Ha nem lett meg, meddig hiányzott úgy igazán? :(
2014. jan. 16. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 10-11 éves lehettem amikor eltűnt a hörcsögöm, kiderült, hogy megdöglött a szekrény mögött volt beszorulva, este kiszökött.
2014. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a két kutyám. Amikor elmentünk nyaralni, és a szomszéd etette őket, kiásták magukat az udvarról. Az egyiket befogták, érte csak a megőrzőbe kellett menni. A másikat 3 hétig kerestük. Egy fotóval becsengettünk minden(!) házba 3-4 km-es körzetben. 20 méterenként tettünk ki plakátokat. Nagyon hiányzott, kisírt szemmel vártuk, hogy történjen valami. Sok téves hívás is volt, ami nagyon szomorított. Az a 3 hét olyan volt, mintha 3 hónap lett volna. Végül volt egy telefon, hogy olyasmi kutya keveredett egy kertbe, mint a plakáton levő. Azonnal mentünk, és tényleg ő volt az. Igaz, hogy lefogyva, betegen, de legalább meglett.

Azóta nem járunk nyaralni, csak ha ők is jönnek :)

2014. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Macska. Kint voltak az udvaron, este pedig a pincében aludtak. Még gyerekkoromban történt, hogy az enyém (2macska volt, 1nekem egy nővéremnek) nem jött haza estére. Aztán soha többé. Kb 4-5 éves macska lehetett. Sokáig vártam, mint kb minden gyerek aki szereti a kedvencét.
2014. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Macskám elment nem jött vissza, nem tudom hová távozhatott, lehet megfogta egy kutya vagy elütötte egy autó. Nem kerestem mert nem tudtam hol kereshetném de azért nyitott szemmel jártam. Hiányzott de igazán nem voltam macskás tehát nem sirattam meg.

Kutyám felugrott egy vaddisznó hátára (komolyan)és a disznó meg elszaladt vele. Ő sem lett meg utána sajnos. Hiányzott egy pár hónapig de nem tudtam vele mit csinálni,, bele kellett törődjek.

2014. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban tűnt el a cicánk. :/ Panelban lakunk, földszinten, és ki szokott menni az ablakon mászkálni, de egyszer nem jött haza. Még mindig hiányzik, és remélem, hogy valaki megtalálta, befogadta őt.
2014. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem a macskám már majdnem 3 hete :( és én voltam a hülye, mert elutaztunk több mint 1 hétre, nem hagyhattuk otthon egyedül, vittük magunkkal. egy pár napig bezártuk éjszakára is, de már nyűgös volt úgyhogy egyik nap kimehetett. utána 1 hétig ébredéstől lefekvésig az utcákat jártam, sehol semmi, plakátozunk is meg kérdezősködtünk... nagyon hiányzik, még ilyen bújós, emberközpontú macsekom nem volt
2014. jan. 16. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, a macskák elhordták a kiscsibéimet.
2014. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sőt az aranyhalaim és a seregélyem is a macskáitok zabáltak fel
2014. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!