Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van házi kedvenced, és miért...

Van házi kedvenced, és miért pont Őt választottad? (kutya, macska, teknős, madár stb. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Napokon belul lesz egy boxerem, valamint 1 macska es egy nimfapapagaj.
2010. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy kutyám van, menhelyről hoztuk és mikor választanom kellett adott egy pacsit:).egyértelmű volt h őt viszem el. Okos egy kutya xD
2010. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Macska:)

édi

2010. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy kutyus. Ő választott ki engem gazdinak, és meg is lett az első látásra szerelem!
2010. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a macskáimat, mind a hármat, mert imádnivaló állatok, odajönnek, dorombolnak, nyakamba fekszenek. Nekem ők olyanok mintha a gyerekeim lennének.
2010. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tengerimalac és egy nem akart kutyám. Menhelyre vittem a kutyaszőr allergiás gyerekeimet, hogy lássanak szőrös négylábút. Vittünk kis kutyakaját, lássák, törődni kell az állatokkal. Na és akkor nem tudom miért, valami vonzani kellett az egyik sorban az egyik ketrechez. Akkor meg láttam és tudtam, hogy végem van...Ő is tudta, hogy hazatalált. Azóta gyerkőcöm kigyógyult a kutyaszőr allergiából. Imádjuk a kutyust. Én tudom, hogy ő mindig hozzánk tartozott, csak nem talált haza...
2010. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lou beagle kutyám

szerelem első látásra

okos, szép. kiegyensúlyozott, vezéralkat, bátor, gyorsan tanul, kedves, és imádnivaló

2010. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem három kutyám van, az elsőt az út szélén találtam, elüthette valami. Hetekig rettenetes állapotban volt, az orvos minden nap csak azt mondta, örüljünk ha túléli az estét.
2010. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három kutyám van, az elsőt az út szélén találtam, elüthette valami. Hetekig rettenetes állapotban volt, az orvos minden nap csak azt mondta, örüljünk ha túléli az estét. Óránként felkeltem hozzá, ellenőriztem, hogy minden rendben van-e, pokoli volt nézni, ahogy az a drága szenved.

Aztán végülis felépült, természetes volt, hogy velünk marad.

Hogy ne maradjon egyedül, amíg mi nem vagyunk otthon, elmentem a menhelyre, más szóba sem jöhetett.

Ott egy nagytermetű, keverék kutyus rohant oda hozzám, csillogott a szeme, hozzámbújt, játszott velem, világos volt, hogy őt viszem.

A harmadik meg, az egyik ismerősünknek volt egy fajtatiszta bolognese kutyája, aztán pénzügyi gondok miatt el akarta adni, én lettem a vevő. Egészen ijesztő emberek jelentkeztek a kutyáért, a barátnőm sem akarta, hogy hozzájuk kerüljön, nálunk meg már egy nem oszt nem szoroz. Végtelenül jólneveltek mindhárman, mindegyikőjükön látszik a hála, imádom őket, és hálistennek ők is egymást :))

2010. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Van egy tündéri Kutyám, Kuccsy.

És ördögi macskám, Mici. Akit a kapuban találtunk és befogadtunk :)

2010. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!