Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen háziállataitok/h...

Nektek milyen háziállataitok/háziállatod van (nak)? Milyet szeretnél?

Figyelt kérdés

11/L Nekem:

Tóbiás, egy fiú teknős, Tamara, egy lány teknős illetve máma kaptam 2 vizicsigát, Stinget és Alfrédot, igaz, ők hímnősök. Következőnek széretnék rákot meg halat.


2014. jan. 23. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Ocelotom volt vagy 10 évig. Külföldről kaptam, nagyon szerettem. Olyan volt, mint egy kisebb kutya méreteivel rendelkező házimacska. Sajnos megöregedett, és elpusztult, ennek már 4 éve.
2014. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van két macskánk, a fekete egy igazi diktátor az van amit Ő akar, a másik drapp színű és egy pihe-puha szőrgombóc. Van két tengeri malacunk, egész nap csak uborkát ennének, állandóan visonganak. Végül még van két Roborowsky hörcsögünk is, de képtelen vagyok őket megkülönböztetni egymástól, állandóan együtt rohangálnak a kerekükben. Néha külön irányba indulnak el, akkor meg össze vesznek. Nos ennyi. Akváriumot szeretnék majd újra, mert amikor kiköltöztünk Angliába sajnos el kellet ajándékozni. Gurámikat szeretnék bele, meg pár harcsát.
2014. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy törpenyulam és szeretnék majd/tervbe van véve egy macska, gabonasikló, leopárdgekkó.
2014. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 kutya, 2 szárazföldi csiga.
2014. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Hát ,most 2 kutyám van Néró egy német juhász,Kicsi huszár egy spániel ,10 macskám ők sima keverék macskák kintiek nagyon jó vadász cicák,4 hullámos papagájom a két lány ( paulie,pipi)az standard keverék a két fiú (csivi,csipi)hagyományos szép színesek.Aztán volt 4 kecském ők parlagi s szánentáli keverékek voltak,volt másik 2 kutyám egy német juhász és a vizsla keverék ,és 5 másik macskám.Ők már kiöregedtek, Volt nimfa papagájom 2 Nagyon hangosak voltak és még vadak is így elajándékoztam mind a kettőt. Mit szeretnék? Nagyon tetszenek a hűlök de az a baj velük hogy bogarakat kell nekik enni adni így nem lesz kaméleonom hiába is tetszik annyira.Sajna.Akváriumot szeretnék majd egyszer tele raknám gyönyörű színes halakkal ,de ehhez még hiányzik a fedezet.
2016. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ha az a bajod a hüllőkkel, hogy tücsköt-bogarat esznek, vegyél növényevő gyíkokat, pl. tüskésfarkú gyíkot, vagy zöld leguánt.

nekem van egy legum, jófej, barátságos, 3 és fél éves, szép élénkzöld hím. Salátát, almát, répát, gyermekláncfüvet, körtét, szőlőt stb. eszik. Csonthéjasokat(PL. BARACK, SZILVA)ne adj neki, citrusokat se(pl. narancs, citrom, grépfrút stb.)

Csak a fiatal példány lesz nagyon könnyen szelíd, és úgy, ha odakerülése után naponta többször kézbe veszed a kisgyíkot, mert ugyanis egy fiatal példány nem tud sérülést okozni; míg egy nagy az már haraphat is, karmolhat is, néha a farkával is verekedhet(persze komoly sebeket okozva, ezért kell fiatalt venni, sokkal könnyebben és egyszerűbben, sérülésmentesen megszelídíthető). Farka nem esik le, mint pl. a gekkóké, nyugodtan arrébb húzhatjuk farkuknál fogva, ha valami rosszat csinál.



Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nekem van egy zöld leguánom :D, egy leopárdgekkóm, egy sziámi harcoshalam meg egy kissándor papagájom.

2019. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van másfél(xD) tengerimeacom, de ezt úgy értem, hogy van egy sajátom meg egy ami közös az öcsémmel

Szeretnék egy hörcsögöt, 2 hullámos papagájt, és egy yorkit

2020. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!