Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvos szeretnék lenni,...

Állatorvos szeretnék lenni, de nem igazán tudom, hogy mi, hogy van és merre induljak, tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Most 11 -es vagyok, és csak most jutottam odáig h eldöntöttem mihez is akarok kezdeni az életben. Az állatorvosi szakma nagyon tetszik, hiszen szinte minden állatot imádok! Viszont lenne pár kérdésem!

1, turisztikai szakon vagyok most gimnáziumba, van e vmi követelmény az egyetemhez ?

2, kb mennyi lenne a tandíj amit ki kell fizessek?

3, melyik iskolát ajánljátok és miért?


Körülbelül ennyi.. előre is köszönöm a válaszokat



2014. jan. 29. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Biológia, kémia.

Milliókat, ha fizetősön vagy. Ajánlom a felvi.hu t


Am ez nem csak állat simogatásból áll.


Mi tetszett mev rajta?

2014. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum bioszból emeltszintűzz, meg lehetőleg kémiából is. És ha fizetősre vesznek fel, akkor több millióba kerül.
2014. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatorvosi egyetem az egész országban egy darab van, a Szent István ÁOTK, szóval nagyon nem válogathatsz.


A szórás kemény, ha felvesznek, igen masszívan kell teljesíteni.


Kémia, biosz keni vájsz hozzá. A turisztika mellett ezekre alaposan rá kell gyúrni.


Ha fizetősön akarsz lenni, akkor egy milla per félév. Így sem kímélnek, szóval akkor is tanulni kell. Ha államira akarsz menni, akkor még jobban.


Lesz boncolás meg minden. Elég sok. Akár vemhes kutyát is kell hasítanod ha azt kapsz, ami büdös, mert hetek óta döglött.


Szóval igen, elsőnek igaza van, az állatszeretet kevés, de ha komolyan gondolod és tanulsz, akkor sikerülni fog.


Csak azért írtam ezeket, mert jobb ha ezekkel tisztában vagy.

2014. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat ! :)
2014. márc. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!