Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen lakásban tartható...

Milyen lakásban tartható háziállat viseli el ha sokat kell egyedül lennie? (Hüllők, halak kíméljenek)

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy kitömött menyét...
2014. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zebrapinty, szigorúan párban.
2014. febr. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Plüsállat. Bírja a magányt, nem szarik, nem zabál, nem igényel törődést, de ott van az önző gazda, helyesbítek TULAJDONOS rendelkezésére állva.



(nem papolok, de csak az vállaljon háziállatot, akinek ez az életének része, nem csak dísz vagy státusszimbólum)

2014. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mi a "sokat"? Nekem nyuszim van, napközben amúgy is alszik (még ha otthon is vagyok), este élénkül fel. Amikor hazaérünk, kiengedjük a ketrecből, órákat kint van velünk, rohangál, pattog, boldog, majd odafekszik közel hozzánk, figyel minket. Így ő viszonylag sokat van egyedül. De hétvégén, amikor egész nap otthon vagyok vele, és ki van nyitva a ketrece, akkor sem jön ki, bevackol, és kiteszi a "ne zavarj!" táblát.

Eredetileg kutyát akartam (és régebben volt is kutyám), de tudtam, hogy ezúttal nem fogok tudni eleget lenni vele, és itt nem csak a sétákra gondolok, mert az még meg is oldottam volna, de tudok majd TÁRSA lenni.

Ezért lett nyuszim. De azért a nyuszi is igényli a hangunkat, a létünket, a simogatást, szóval teljesen egyedül nem maradhat.

2014. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minek állat ha nincs rá idõ?
2014. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Suliba járok és dolgozom. De annyira egyedül vagyok,hogy jó lenne valami társaság otthon. Napi 5-6 órát tudnék vele törődni. Az elég lenne neki?
2014. febr. 4. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 óra foglalkozás bármelyik kisállatnak elég. Tengerimalac, hörcsög, degu stb.
2014. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
napi 5-6 órát velem nem foglalkoznak... :D
2014. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!