Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Boxer kutyákról mit lehet...

Boxer kutyákról mit lehet tudni? Többi lent?

Figyelt kérdés

Általános infók?

Úgy hallottam hogy a "szájukat" fel kell varrattatni stb...

Néha az álkapcsuk úgy marad ha rá harap valamire.. ilyenekről tudnátok pontos infót adni?

Akinek már volt/van BOXER kutyája!



2014. jan. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

En meg nem halottam szaj felvarrasrol.

Nekunk volt mikor kicsi voltam imadja a gyerekeket nagyon nyugodt korulottuk es vedelmezi oket.Atletikus kutyak amiket jol meg kell mozgatni regebben csonkoltak oket de most mar ez tilos kedves eber kutyak nekem nagyon tetszenek.

2014. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szájfelvarrááááás? Erről én sem hallottam, talán a fülről, meg a farokcsonkolásról-

A szájzár lehet minden kutyánál, mondjuk a boxer hajlamosabb rá, de még igazából én sem találkoztam szájzáras kutyával.

A mostani és az előző kutyánk is boxos volt, hihetetlen energikus állatkák, a miénk lekörözi a korcsoportját a kutyasuliban, büszkék is vagyunk rá :D Nem egyszerű őket nevelni, a miénk alapjában véve nagyon makacs is, de végtelenül barátságosak és kedvesek. Mivel nagyon izgágák nem árt hamar megtanítani őket arra, hogy tilos ugrálni és hogy hogyan kell viselkedni kisgyerekekkel. Értelmes kutyák, de nagyon érzékenyek, sértődősök, ha jobban leszidod őket, akkor feléd sem néznek még pár óráig.

2014. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!