Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosnál diákként milyen...

Állatorvosnál diákként milyen munkát lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy lenne lehetőségem egy állatorvosi rendelőben dolgozni de még nem beszéltük meg. Én még tanulok de nyáron szívesen elmennék. Milyen lehetőségeim vannak 17 évesen?
2014. febr. 10. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első mondatból arra következetek, hogy konkrét ajánlatot kaptál. Azon kívül nem gondolom, hogy lenne 17 évesen lehetőséged, talán valami adminisztrációs munka. :)
2014. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi volt, hogy beszélgettem a dokival és megkérdezte, hogy hol lakok (messzebb) azt mondta, hogy kár, akkor megpróbálhatnám a helyi állatorvosnál. Nem tudom mit akart velem.
2014. febr. 10. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm... Hát, továbbra is azt gondolom, hogy adminisztrációs munka lehet, esetleg recepciós vagy mindkettő. :)
2014. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát így aztán mi sem tudjuk...


Pontosan hogy zajlott a beszélgetés? Mit kérdeztél meg tőle?

Hogy lenne-e ott valami munka és arra mondta, hogy ha lenne is te messze laksz így tárgytalan a dolog?


Szerintem amúgy ez állatorvos- és rendelőfüggő. Mivel nincs még végzettséged, így nyilván csak valami egyszerű dolog, nem asszisztensi, "nővéri" munka. Adminisztráció, takarítás, segítség az állatokkal, de csak megnyugtatás szinten, vagy esetleg segíteni lefogni, bevinni. Odaadni az orvosnak amit kér stb.

Igazából ilyenkor komoly munkáról általában nem beszélhetünk, azért szoktak oda menni emberek, mert nagyon szeretik az állatokat és/vagy állatorvosnak vagy hasonlónak készülnek. Tehát inkább az állatorvos miatt, aki esetleg mesél közben történeteket, eseteket és jó érzés már belelátni a szakmába. Az, hogy mit csinálsz ott, az attól függ, hogy az adott helyen éppen mit kell és mi az, amit rád bízhatnak.

2014. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem :)

Arról beszéltünk, hogy szeretem az állatokat, erre mondtam, hogy menhelyen is dolgoznék akár ingyen is az állatokért.

2014. febr. 10. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam asszisztens volt állatorvos mellett. Állatorvosnak tanul azóta, annyira megszerette.
2014. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!