Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik a halak kábítására és...

Mik a halak kábítására és levágására vonatkozó jogszabályok?

Figyelt kérdés
Kerestem az interneten, de nem találtam, csak haszonállatokra. Ki tud segíteni?

2014. márc. 13. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Mit akarsz rajtuk levágni? Kikapod vízből azt annyi neki. Ha mégse, akkor rácsapsz egy isteneset egy kés lapjával, aztán belepusztul. Ennyi. Nem kell sajnálni. Azok nem érző lények!!!
2014. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: Minden élőlény érző lény... Attól mert nem sír és nem tud beszélni nem jelenti azt, hogy nem is fáj neki... Gondoldd át a kijelentésed....


Kérdező: A hal megölésének leghumánusabb módja, ha egy rövid, kétujjnyi vastag bottal a szemei fölött a fejére ütünk. Tehát kábítsuk el a fejére mért erős ütéssel. Bővebben: [link]

Jogszabály nem hiszem hogy van rá, de ahogy a józan ész diktálja: Gyors halál és akkor nem szenved...

2014. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Házidolgozatba szerettem volna idézni, ha lenne ilyen szabályozás. Haszonállatokról találtam, de halakról nem.
2014. márc. 14. 14:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy ugyanaz vonatkozhat rájuk kb. mint a többi gerincesre? Ha valaki tudja, írja meg legyenszives.
2014. márc. 14. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik kezeddel lefogod, a másik kezedben egy késsel levágod a fejét minél gyorsabban, hogy ne szenvedjen sokat.
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak egy új jogszabályt ismerek ezzel kapcsolatban. Élve nem viheted el a halat, a helyszínen le kell ütni! Ez mellett megjegyezném, hogy nekem sosem sikerül elsőre, de még másodjára sem, úgy leütni, hogy elkábuljon.
2014. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!