Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK Megműtessem, vagy...

SEGÍTSETEK Megműtessem, vagy ne kockáztatjak?

Figyelt kérdés
Van egy degum aki 7 éves és nagyon nagyon nagyon szeretem. Daganat nőtt rajta ami már egy fél éve rajta van, nem mondom, hogy kicsi de azt sem, hogy nagy szóval olyan közepes méretű. Az orvos azt mondja le lehetne operáltatni, csak kockázatos, hogy felébred-e... Mit csináljak?? :(
2014. máj. 7. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Sajnos az ilyen nagyon pici állatkáknák kockázatos az altatás.. Ha nem rontja az életminőségét a kis állatkádnak, nem szenved a daganat miatt akkor lehet jobban jársz ha nem műtteted meg. Viszont ha szenved akkor egyedüli esély a műtét szerintem. Ne hagyd szenvedni :( Bár nekem a papagájomnak lett daganata a kis hasán és belepusztult, őt megsem lehetett műteni. Látszólag nem voltak fájdalmai de ugyebár a daganat az egy csúnya dolog ami leszívja az állatka életét. Gondold át, esetleg konzultálj más dokival is.
2014. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!