Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen szakmák vannak?

Milyen szakmák vannak?

Figyelt kérdés
Minden álmom állatokkal dolgozni, főleg kutyákkal de bármilyen jöhet, a tenyésztésen és az álatorvosin kívül még milyen szakmák lehetnek? Bármi érdekel, esetleg akinek olyan a szakmálya leirhatja az előnyit, hátrányait. :)

#állat #szamák
2014. máj. 15. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
szakmája* bocsi xd
2014. máj. 15. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Állatpszichológus.

A képzésről semmi konkrétumot nem tudok.

Mivel még olyan ismerősöm sincs, az előnyeiről és a hátrányairól sem tudok nyilatkozni, csak segíteni szerettem volna.

Szerintem egy elkötelezett állatbarát számára ideális hivatás lehet ez is!

2014. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja ez nekemis eszembe jutott csak nem tudom hogy hol lehetnek ilyen képzések, mert am nagyon tudna érdekelni, jővöre érettségizek és szeretnék bioszbol letteni egy középfokút, idén infoból volt előrehozottam mert am is infós szakon vagyok hogy biztos legyen valami képzetségem és szakmám ha ez nem jön be, de jobban örülnék ha sikerülne :)

köszi a választ majd utána érdeklödök :)

2014. máj. 17. 10:36
 4/4 anonim válasza:
lehetsz gazda,állatvédő,mehetsz a gazdaságba is dolgozni,mehetsz kutyakiképzőnek,agrárközgazdász,terapeuta,állatgondozó
2014. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!