Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatkereskedésben fogok...

Kisállatkereskedésben fogok dolgozni! Sosem volt ehhez hasonló állásom, félek kicsit. Milyen teendők vannak ott?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos lesz egy betanulási időszak, amikor egy ott dolgozó mellett leszel. Amúgy állatok etetése, ketrecek, terráriumok tisztán tartása, vevők kiszolgálása.
2014. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ajjaj...sajnálom a vevőidet, ha ekkora tudással fogsz ott dolgozni. Tudod, az ilyen helyeken az az elvárás, hogy tudjál tanácsot adni a vevőnek. és azok tartanak ám mindenféle állatot. Igen színvonaltalan lehet a munkaadód.
2014. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Kisállattrutyi lapátolás,magányos vénasszonyok angdottáira mosolygás,naív vevőkre felesleges kacatok rátukmálása stb.
2014. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
A lehető legfontosabb hogy legyen szakértelmed. Ha valaki bemegy venni valamit tudj neki segíteni, tanácsokat adni. Egyébként takarítások, etetések, és ha van idő akkor az állatok simogatása, annak érdekében hogy szelídek legyenek
2014. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Senki sem szakértelemmel születik, mindenki megtanulja valahogy!
2014. máj. 16. 12:56
 6/10 Yehudina ***** válasza:
Nagy kár, hogy egy ilyen "szakmát" nemn tanítanak úgy, mint mondjuk egy áruházi eladóit. Az álltokkal való foglalkozás, bánásmód és egyéb teendők több szakértelmet kívánnak, mint egy darab ruha, vagy tisztítószer eladása.
2014. máj. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 trex21 válasza:
0%
szar takarítás és etetés
2014. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szuaszin ***** válasza:
A mérgező állatkák tuti megmérgeznek majd, ja és a nagyobb papagájok meg majd megszabadítanak néhány ujjadtól amíg bénázol. Vigyázat mert az állatkereskedésekben követelmény a minimum 6 ujj, tehát erre érdemes figyelni hogy ne fogyjon....
2014. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos itthon egyáltalán nem fontos a szakértelem állatkereskedésben. Legyen eladói OKJ-d és annyi. Hány és hány vitám volt az állatkereskedőkkel, amikor nem az állataimnak megfelelő almot/kaját akartak rámtukmálni....
2014. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam például az eladói végzettségre sem volt szükség, csak legyen valaki, akit lehet csicskáztatni. Nagyjából 3 havonta cserélgették a kisegítőket, mi tagadás, szar hely volt és én is leléptem. Már volt alaptudásom az állattartásról, a boltban található állatokról otthon olvasgattam meg ők is magyarázták. Amit negatívumként kiemelnék, az az állatok és vevők párhuzamos kiszolgálása: ha állatot kell takarítanod akkor az a baj, ha a vevő benn van akkor "miért nem szolgálod ki a vevőt ő a fontos", de ha egymás után 15 embert szolgáltam ki rövid időn belül,mert hát ott torlódtak, akkor meg visszazavartak az állatokhoz mondván hogy ez itt egy állatos bolt ahol az állatokkal kell foglalkozni. Magyarán semmi se jó nekik soha. Nekem negatív tapasztalatom van az egészből. Simogatni persze nem szabadott az állatokat mert az lazsálás, kapják be :)
2018. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!