Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyerekek és kezdők lovagoltatá...

Gyerekek és kezdők lovagoltatására a kanca vagy a herélt ló ideálisabb? Vagy jó természetű lónál nincs nagy jelentősége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 22:15
 1/6 anonim válasza:
nincs igazán jelentősége, ha a ló nem rosszindulatú,menős hanem egy nyugodt iskolaló.
2009. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, ha egyszer jó iskola ló.
2009. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Találkoztam már nagyon jó kanca és herélt iskolalóval is.
2009. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a herélt jobb, mert a kancák hisztisek. persze nyilván egyede válogatja, de két egyformán barátságos és szelíd ló közül jobb a herélt, mert a kanca pl. havonta sárlik ugyebár, ami azért megnehezíti az oktatást (hogy folyamatosan megáll sárlani) és ha arra jön egy csődör (lovassal, vagy kocsiban), akkor akár baj is lehet egy tök kezdővel...
2009. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az előző hozzászólóval nem értek egyet.


amugy minden a nevelés kérdése.

nekem van heréltem de ő alegvadabb ló nállunk :) (L)


a kancáim jol vannak nevelve nagyon szelidek:)

a ló személyiségétől függ :)

2010. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van azért sztem valami benne h a herélt jobb. kicsit olyan érzéstelenebbnek mondanám. nem érdkeli annyira a külvilág. d ejó nevelés mellett akármilyen nemű ló kiváló.
2010. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!