Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire furcsa az,...

Tényleg ennyire furcsa az, hogy teljesen kivagyok a cicám halálától?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok. 2 napja el kellett altatni, és ha csak eszembe jut elkap a sírás és nem is fogom vissza magam. 15 évig velem volt éjjel - nappal, látott szinte felnőni, velem aludt, ő keltett, együtt aludtunk, együtt ettünk, mindig itt volt velem, családtag volt mondjuk úgy és nagyon megvisel ez az egész. Tiszta hülyének néz mindenki -e miatt. Tényleg túlreagálom?

2014. máj. 24. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Nekem 2kutyusom van imádom őket hálistennek még nagyon fiatalok, de ha belegondolok, hogy örökre sajnos nem lehetnek velem már akkor sirni tudnék.. sajnálom a cicádat :(
2014. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Minden veszteséget tisztességesen meg kell gyászolni.
2014. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem furcsa! Teljesen megértelek. :( Akik meg hülyének néznek azok sosem szerettek még igazán egy állatot. Egyszer megmérgezték a cicámat, és annyira rosszul volt szegény remegett reszketett, nem bírtam nézni. Mikor vittük az állatorvoshoz útközben halt meg. Rengeteget sírtam. Másnap úgy mentem suliba, hogy totál be volt dagadva a szemem. És ment a rádióba egy szomorú szám, s mikor újra hallom mindig eszembejut. És most foghatnám arra h még kicsi voltam és érzékeny, de ez hülyeség lenne. Az is megvisel ha meglátok egy elütött cicát. Egyébként mi ilyen macskások vagyunk, még anya is sokat sírt, pedig ő egy erős nő, és igen ritkán láttam sírni.
2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagy furcsa.

Én a cicám után hetekig sírtam. Velem nőtt fel. Kóbor cica ként vittem haza 7 éves koromban, és 10 évig volt velem.Ő is velem aludt, velem kelt. Ha bánatos voltam bújt hozzám, és végig hallgatta miért vagyok szomorú. Kocsi végzett vele, mai napig magamat hibáztatom.

Azóta el telt 7 év, van cicám aki 4 éve van velem, de még mindig nem tudtam igazán megszeretni szegényt, mindig a Mizó cicámat keresem benne, de hiába.

2014. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy reagalod tul. Ez teljesen normalis. A hulyeket meg szard le.


Kesobb konnyebb lesz, de mindig is szomoru leszel, ha eszedbe fog jutni a halala. A legelso kutyamat imadtam, 11 eves voltam amikor kaptam, 16 voltam amikor sulyos beteg lett es el kellett altatni.


Most 22 evvel kesobb is szomoru leszek ha eszembe jut.


38F

2014. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!