Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Utál a tengerimalacom?

Utál a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Épp játszottunk a malaccal az utesómmal, és megszökött. Beszökött az akvárium mögé, és menekült mint állat. Utál minket? Most szombaton vettem, és amikor megvettem simiztem stb. De most elszökött, és ez nagyon szaar. Lehet, hogy a szagunk miatt? Mert előbb fürödtünk, és mikor megvettük akkor nem. Ja, és megharapott, de játékból vagy mert utál minket? Amúgy az elott etettük és megharapott, a szag miatt?

2014. jún. 9. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően nagyon félénk állat. Két napja van ott, nem ismeri még ki magát. Mégis mit tegyen?
2014. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert új környezetbe került, idegenek közé, akik egyből taperolták, már az első nap. Még ma is csak ki kéne nyitni a ketrecét, hogy felfedezhesse a szobát. Azért harapott meg, mert nem ismer, azt hiszi rólad, hogy ragadozó vagy, aki meg akarja őt enni. Most ne nyúljatok hozzá egy pár napig, csak engedjétek ki. Adjatok neki csemegét, hogy rájöjjön nem akartok rosszat.
2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egy uj tengerimalacot legalabb 3 napig a helyen kell hagyni nem tanacsos kivenni hogy szokja meg a kornyezetet.nekem regebben volt malackam sajnos oreg volt es nincs mar meg: ( en is az elso nap kivettem de mi nagyon egynasra talaltunk nen szaladt csak a mellkasomra tettem es lepisilt.de ez nem azt jelenti hogy utal teged mert szalad.az enyen aki volt eleg nyugodt kis termeszetu volt nem fiatalon vettuk felnott volt mar es mindenkivel baratkozott, rajtam elnyult ugy aludt.tedd le az agyadra esa adj a kezedbol neki almat repat.fontos hogy veled legyen a legtobb idot de szerintem egy 2 napig hagyd a helyen es beszelj hozza ha ketreced van hivd magadgoz.
2014. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
es szerintem utani vedd ki es hagyd a szobaba es igen kajcsit tegyel le neki
2014. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. jún. 10. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:
És beszélj hozzá sokat, hogy a hangodat is megismerje.
2014. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Okes:)
2014. jún. 10. 11:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehet túl büdös vagy neki :(
2014. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8/8 Hahahaa:DDDD
2014. jún. 10. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. ÉS NEM VICCELTEM :D
2014. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!