Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan játsszak a tengerimalac...

Deliverance kérdése:

Hogyan játsszak a tengerimalacommal?

Figyelt kérdés
Pár napja került hozzám a suliból, és sajnos egyedül van. Tudom, hogy nem pótolhatok egy másik malacot, de hogyan szórakoztathatnám? Ki szoktam engedni a ketrecéből, hogy sétálgathasson a szobámban, de ennél több kellene szerintem..

2014. jún. 15. 10:02
 1/8 Molli11 ***** válasza:
a kiengedés nagyon jó azt így tovább és fontos hogy a ketrecben legyen vele egy körülbelül olyan méretű plüssállat mint ő, ezáltal "nem lesz egyedül". Nekem is van egy csincsillám és neki is van egy amivel el van foglalva és azzal összebújva alszik is. Emellett egy kerék is jól jöhet amiben tud futkosni bár abban nem vagyok biztos. Akár nasit is vehetsz neki hogy feldobd
2014. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, a nasi megvan, néha kap rágcsálni egy kis répát vagy uborkát. Van neki egy gagyi műanyag kereke, azt szokta dobálni :D de a plüssállatnak utánanézek.
2014. jún. 15. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél neki kereket, beakad a lába és megsérül. Ez nem hörcsög.
2014. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy cicát. Majd jó barátok lesznek.
2014. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem lepd meg erotikus tánccal :)
2014. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Malacnak ne vegyél kereket. Teljesen fölösleges, legalábbis az enyéimből kiindulva. Nem kerekeztek, hanem dobálták, megrágták, rugdosták ide-oda.

A malac túl nehéz, hogy kerekezzen, meg nem is buzul bele, mint a hörcsög. Annál több esze van. :D

A cocák nem igen játszanak játékokkal, amiket nekik árulnak, mint szemfényvesztés.

A legjobb, ha kiengeded, hadd rohangáljon, ugrándozzon, neki tökéletes játék, ha felfedezheti a szobát, a lakást. Rakhatsz ki neki különböző helyre finom rágcsit, építhetsz akadálypályát, mert hatalmasat tudnak ugrani. Esetleg labirintust.

2014. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (Kivéve neked, macskás :D) utolsó előtti, jössz te még hozzám!

Utolsó: az akadálypálya és labirintus ötlet nagyon tetszik! :)

2014. jún. 15. 10:51
 8/8 Millaxi ***** válasza:
Csikizd a pocakját :D
2014. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!