Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintete melyik a legjobb...

Szikszaika14 kérdése:

Szerintete melyik a legjobb házi állat bentre a házba ketrecbe? . Ugy hogy ki lehessen engedni es jatszani vele. Nem olyan allatokra gondolok mint macska meg kutya meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Nem tudom elonteni hogy milye állatom legyen :)
2014. jún. 29. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Pl. törpe nyuszi,
2014. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyulaim már vannak csak nem bentre valoka :)...azt ezert nem szeretnem :)
2014. jún. 29. 20:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Értem. A hüllőket, madarakat vagy emlősöket szeretnél?
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
inkabb az emlosoket es a hulloket :) madaram mar van...es most egy madarpokon gondolkozom nemtudom hogy jo lenne e :)
2014. jún. 29. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ha madarpokot szeretnél tudok ajanlani valakit. O mindent tud roluk.
2014. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszikám van itt a szobámban. Ha a nyuszi már tuti ki van lőve, akkor tudom mondjuk ajánlani a tengeri malacot. Nagyon kis tüneménye állatkák. És nem fogsz mellettük unatkozni.A hörcsögöt annyira nem tudom ajánlani, nem tudod hogy mikor jó neki és mikor nem, és én nekem mikor volt akkor mindig féltem, hogy összenyomom. A patkánytól pedig irtózok. Esetleg még csincsilla. Nagyon, nagyon puhák és imádnivalók :) És a homokfürdetésükről ne is beszéljünk :D A degukról is hallottam már, de róluk szinte semmit nem tudok. Esetleg még a papagájt tudom ajánlani, de egész álló nap és este is beszélnek. Ami zavaró tényező lehet. Bár aranyosak, de szobába nem tudnám elképzelni. Remélem tudtam egy kicsit segíteni :)
2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
meggondolom az ajanlataidat :) igen segitettél köszönöm :)
2014. jún. 29. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Vadászgörény szerintem tökéletes lenne.
2014. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehetséges :)
2014. jún. 30. 09:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát a görény már majdnem olyan mint a kutya meg a macska. Sokat kell vele foglalkozni, napi minimum 3-4 órát. És oké, hogy ketrecben lehet tartani, de általában akkor van ketrecben amikor alszik, vagy ha nincs otthon senki. Ha fent van akkor ki kell engedni, minden nap és nem csak akkor amikor a gazdinak kedve van hozzá hogy játsszon vele!
2014. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!