Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatorvosi asszisztens...

Állatorvosi asszisztens szeretnék lenni. Milyen elvárásoknak kell megfelelnem?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet keresni?
2010. jan. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván valamiféle képesítés kell. Érdeklődj az állatovosi egyetem(ek) etológiai tanszékein, ott biztos hozzá tudnak szólni.
2010. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen OKj-s képzés: állatorvosi, állategészségügyi asszisztens-)de hogy kell e ez, vagy mit kérnek az állatorvosok, arra én is kiváncsi lennék.)
2010. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak üzenem, hogy üssön fel egy értelmező kéziszótárt, mert nem tudja mi az etológia.

üdv


az állatorvosi egyetemre kell menned gondolom, de lehet hogy van ilyen képzés.

2010. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagy mell, feszes fenék!
2010. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hatályos "állatkerti rendelet" az állatkert és az állatotthon létesítésének, működésének és fenntartásának részletes szabályairól) határozza meg, hogy milyen végzettséggel dolgozhat valaki állatkertben. Ezek a végzettségek a következők:

- mezőgazdasági, állattenyésztési, erdészeti, vadgazdálkodási felsőoktatási intézményben szerzett egyetemi, főiskolai végzettség,

- tudományegyetem, tanárképző főiskola biológiai vagy ökológiai szakterületén szerzett végzettség vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés,

- állatorvostudományi egyetemen, állat-egészségügyi főiskolán szerzett végzettség,

- állatkerti állatgondozó, állattenyésztő és állat-egészségügyi technikus, állattenyésztő, halász, halászszaktechnikus, vadász, vadtenyésztő, vadgazdálkodási technikus, baromfi- és kisállattenyésztő, baromfi- és kisállattenyésztő szaktechnikus képesítés.

2011. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt nem ide akartam írni.
2011. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!