Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az alább leírt...

Moonlit kérdése:

Mi lehet az alább leírt féreg-szerű állat és hogy lehetne kiirtani őket?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim kinti WC-jében jelentek meg. Körülbelül 5 mm hosszúak, 1-2 milliméter vastagok és ugyanolyan szélesek. Színük okkertől egészen sötét narancssárgáig váltakozik, előbbiek kisebbek, utóbbiak másfélszer nagyobbak. A fejük... pontosabban az elejük nagyon keskennyé vékonyodik. Másodpercenként egy centit is megtesznek és az előbb említett elvékonyodó végüket néha méretükhöz képest igen magasra emelik. Semmilyen rovarölő nem hat rájuk, ahogy a hipó sem, illetve napszaktól, évszaktól függetlenül (ősz óta vannak jelen) jelen vannak. A WC belsejéből másznak kifelé.

Kis méretük miatt és megfelelő kamerám nem lévén képet nem tudok linkelni.

Veszélyesek lehetnek ilyesmik emberre?



2014. júl. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom :S de hogy ott se tudnék nyugodtan kakálni egy kellemeset az is biztos
2014. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb a békesség....Inkáb ne nagyon használd azt a wc-t
2014. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bemászik a seggedbe. én már csak tudom , egyszer fostam, és láttam ahogy közben mászik be... de em volt komoly, csak ... boááá
2014. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!