Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Kutya vagy görény?

Szerintetek? Kutya vagy görény?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, és szeretnék egy kutyát vagy egy görényt. (mind a kettő állat igényeinek utánanéztem, már 2 éve rákészültem erre témára).

A kérdésem arra irányul, hogy rengeteget tudnék vele foglalkozni, de nyáron több hétre is el szoktam menni. Ilyenkor a szüleim vigyáznának rá, de nem tudom, hogy elboldogulnának egy görénnyel (nem ismerik ezt az állatfajt). Egy görénnyel egy kutyához képest kevesebbet kell foglalkozni. Viszont sok időt töltök lovardában, és oda csak a kutyát tudnám vinni.



2014. júl. 24. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lovardában vagy , előnyösebb egy kutya, a szüleid is jobban el lesznek vele.
2014. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 riders válasza:
Én jobb szeretem a kutyákat.
2014. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételek mellett inkább kutya. Lovardába görényt nem tudnál vinni, és lehet, hogy a szüleid egy görénnyel nem jönnének ki jól.
2014. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a görénnyel többet kell foglalkozni, egyszerűbb dolgod lesz kutyával
2014. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!