Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg rontja a szaglását...

Tényleg rontja a szaglását /mi rontja még?

Figyelt kérdés

A kutyáknak a szaglását a sajt tényleg rontja?

És mi más rontja még?

(ezt am bnőmtől halottam, de már többen is mondták :) )


2010. jan. 12. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fűszeres dologról tudom ezt.
2010. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aha, köszi

és a sajtról valamit nem halottál ?

nagyon kiváncsi lenék rá hogy tényleg,

mert az enyém az nagyon szereti :SS

2010. jan. 12. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek valóságalapja nincsen. Vagy talán ennyi hogy ha a kutya sajtot érez minden más kevésbé érdekesnek tűnik számára.


A kutya orrában millió szaglópálcika van, olyan érzékenységgel megáldva őt amiről mi emberek a pár ezer pálcikánkkal álmodni sem tudunk.


Savas kemikáliák orrba kerülése esetén lehet aggódni egyébként nem érdemes.

2010. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jan. 12. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez igaz. Emberben is ismert, hogy a szaglás sérülése esetén jelentős javításra képes a szervezet, még akkor is, ha nemcsak a saglóreceptorok, de pl az azt javító őssejetk is sérülnek. És ilyen sérülésnél csak agresszív kemikáliák esetén beszélhetünk, egy sajt szimplán nem elég, hogy fizikailag és végleg roncsoljaa szaglást. Inkább csak arról van szó, hogy egy kis pápusztai sajt elég hathatósan elfed más szagokat, nyilván zavarhatja a kutyát.
2010. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jan. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!