Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Te milyen állat lennél?

Te milyen állat lennél?

Figyelt kérdés

- Melyikre hasonlítasz leginkább küllemre, és miért? (mindenféle külső jellegzetességekre gondolok, nem arra hogy az emberek főemlősökre emlékeztetnek alapból, hanem pl. arcvonások, alkat, testtartás, öltözködés, stb)


- Melyikre hasonlítasz leginkább jellemre, viselkedésre, életmódra és miért? (nyilván itt befigyelhet némi antropomorfizálás)


- Ha egy napra vagy még továbbra állattá változhatnál, mi lennél szívesen és miért?


Többet is írhattok mindegyik kategóriához, vadállatokat és háziállatokat is. Ha mások hasonlítottak titeket állatokhoz, az is jöhet, és kort, nemet is írjatok, ha nem gond. Kíváncsi leszek az eredményekre. :)



#állat #hasonlóság #kínai portré
2014. aug. 10. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Úty nézek ki ety rinocérosz a szep böröm mijat vielkedsére kokrodíl hüség naty benemm a szeretet erö. Lennák dinoszar usz mert az naty erös hatalmas.
2014. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia(:


-Lássuk csak... arcvonásra szerintem emberhez hasonlítok, de gondolom lennének akik megcáfolnák..:D Elég vékony vagyok, meg olyan "törékenynek tűnő, de amúgy nem az" típus, szóval szerintem ebben egy macskára hasonlítok. Testtartásra nem tudom, őszintén, nem gyakran nézem a testtartásom, meg megjegyzéseket sem kapok rá. Öltözködésre... egyáltalán nem követem a divatot, mindig a saját ízlésem szerint öltözködöm, tehát elég önfejű vagyok ebben, ami szintén egy macskára hasonlít, úgy gondolom. De lehet, hogy nem így van, nem kértem ki mások véleményét :)


-Szerintem ebben egy nagyon furcsa, kutya (vagy inkább farkas), és házimacska keverék lennék (Macseb, he:D), ugyanis elég öntörvényű vagyok, nem szeretem, ha parancsolgatnak nekem, ugyanakkor ha szerintem valaki kiérdemli a tetteivel a nálam magasabb rangot, akkor azt elfogadom, és inkább a háttérbe húzódva figyelem, de NEM követem a "parancsait", csak épp nem szállok vele szembe. Mellesleg idegenekkel is eléggé óvatos vagyok, ami szintén egy macskára emlékeztet engem. :) Életmódra szintén a macskára szavaznék, ugyanis éjjel ténykedek főleg (nem félreérteni, kockulok egész végig :DD), a nappalt meg simán végigalszom, már ha nincs épp valami kötelező tennivalóm. Ha van, akkor szenvedek rendesen :D


-Nagyon sok ilyen állat van, nagyon sok okból, de azt hiszem, fontos kiemelnem, hogy a nyarantai "macska-életmódom" miatt NEM lennék macska, ugyanis van sejtésem, milyen, ha csak a saját macskám életét veszem alapul. Szívesen lennék viszont kígyó, nagyon érdekes lehet végtagok nélkül élni, és a hidegvérűség is nagyon más érzés lehet. Ezen kívül természetesen lennék még madár, már csak a repülés öröméért, és ha madár, akkor egy bagoly, már csak az éjszakai repülés öröméért. Az utolsó kiemelt pedig a lemur lenne, egyszerűen azért, mert iszonyú édes. :D


14/L

(Klassz kérdés, bár mindegyik ilyen értelmes lenne :)

2014. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát küllem: A Fogaim nem épp állnak helyesen, (Fogszabályzó kell majd.) és sokan azt mondják hogy hegyesek, meg hogy sok van, és viccelődésből kérdezik hogy melyik cápa fajhoz tartozok, ezért fogsor, meg száj alapján cápa. De néha mondják azt is hogy testre, meg arcra gorilla (Viccből :)) Ezért vagy gorilla, vagy cápa, szerinted melyik ?


Evés: Hát a húst megeszem, de az olyan részeit mint az agy, na azt nem enném :D (Meg a kakastaréj, nyak, fej stb) de a többit megeszem. A zöldségek közül nem mindet szeretem, a paradicsomot, káposztát nem. Vagyis evésre olyan vagyok mint a medve, vagy hiéna.


Jellem: Hát átlagban békés, és csöndes vagyok, általában lustulok, de ha valamit kell csinálni, vagy idegesítenek olyan vagyok mint a medve! :D


Egy napra ? Medve, oroszlán, vagy sas.


Szóval nézzük: Van bennem medve, cápa, gorilla, hiéna, amúgy oroszlán a csillagjegyem :)


A leginkább rám illő a medve, meg talán a cápa!

Ne nézzetek hülyének, csak a kérdés szerint válaszoltam!

2014. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
76%

én delfin lennék :) szeretem a halat és a tengeri herkentyűket imádok úszni és társasági lény vagyok valamint a delfinek nem csak a szaporodás hanem az élvezet miatt is szeretkeznek :D


De sok ember valószínűleg egy patkány lenne mert hasonlít rájuk :DD

2014. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyonállat! ;)
2014. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

engem osztálytársaim mindig egy mókushoz hasonlítanak :D mert az első kettő fogam kicsival hosszabb meg ki is áll egy kicsit xd pont mint egy mókusnak.


amúgy én valamilyen vizi élőlény lennék mondjuk delfin vagy hal :) de szívesen lennék valamilyen madár is mondjuk sas vagy vadlúd. tök jó lehet repülni :D

2014. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Külsőre leginkább pelikán lennék.

Jellemre inkább a kutyára hasonlítok.

Ha átváltozhatnék, akkor leopárd lennék.

2014. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Janka néni ***** válasza:
60%

Küllemre: nőstény oroszlán, matróna (vezér), kültakarót tekintve teknős vagy pannon gyík (mindig zöldben a zöldben vagy barna/fekete)

Viselkedés-mentalitás: vadmacska, hiúz

Mi lennék (de nem egy napra): fiatal szarvasbika (pár barát, csavargás, még nincs kihívási kényszer, engem sem akarna senki kihívni, nyugi van. Az igaz, hogy be kell érni azokkal a partnerekkel, akiket az öreg bikák meghagynak)

Hasonlítottak már állathoz a "Mi lenne, ha...." játékban. A gólya volt a többiek válasza (van is benne igazság).

2014. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wolf0101 válasza:

En szerintem en farkas lennek. Talan azert mert a fogam hasonlit a farkasera, ahogy a szemeim is(allitolag). Testileg normal vagyok a magassagomhoz merve elkezdtem nemreg edzeni es mar eleg jol haladok, gyors es jo futo vagyok. Imadom a Farkasokat. Belurol is hasonlitok rajuk egy picit, vedelmezo alkat vagyok marmint vedem azokat akiket megszerettem. Es sokaig birom turni a csesztetest de egy ido utan mar minden kijon belollem. Kitarto vagyok es makacs. Bar nem vagyok csapatjatekos de megse szeretek egyedul lenni, se tomegbe. Egy kis "csapattal" nagyon jol elvagyok. Altalaban nem hagyom hogy parancsolgassanak. Vezer tipus vagyok.

Ha egy napra valamelyik allat borebe bujhatnak az termeszetesen a Farkas lenne(lehetoleg fekete)

14 eves Fiu vagyok

2016. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wolf0101 válasza:
Ja es IMADOM A HUST
2016. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!