Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan webáruház ahonnan...

Van olyan webáruház ahonnan értékhatártól függetlenül ingyen szállítják ki az állateledelt?

Figyelt kérdés
A múltkor mintha találtam volna egyet, de most az istennek sem tudom újra előszedni, és nem tudom, hogy álmodtam-e..
2010. jan. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát én az elmúlt napokban számtalan áruházt néztem és számolgattam végig, de egy ilyenre sem emlékszem. Végül az allati.com mellett döntöttem (igaz végűl nem tápot vettem). Ott 10e felett ingyen hozzák és a vasárnap éjjel rendelt áru már kedden 8-kor a kezemben volt.
2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.webkutya.hu
2010. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is számolok, mert nem akarok még egyszerre 10-20kiló kaját venni csak egy két kilósat (macskának lesz) és kényelmesebb rendelni, viszont ha rádobják a szállítási költséget, akkor jobban járok, ha kibumlizok valahogy a fressnapfba és megveszem ott.
2010. jan. 14. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a webkutyát, nagyon jó! Van is rajta olyan, ami nekem kell, és tényleg nem csak ingyen küldik, hanem még olcsóbb is, mint ott, ahol pénzért!
2010. jan. 14. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hosszú idő óta a webkutya-oldalról vásárolok,tényleg csak ajánlanitudom,és tényleg ingyen szállítanak.

Én 7,5 kilós tápot szoktam rendelni tőlük,még azt is ingyen kihozzák.

2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, én írtam a webkutyát. Én is onnan rendelek egy ideje;)
2010. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!