Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék lovagolni, de...

Szeretnék lovagolni, de sajnos anyagi gondok miatt eddig nem mehettem. Hol tudnék nagyon olcsón, vagy némi munkáért Budapesten (Csepel környékén) lovagolni?

Figyelt kérdés

Azért csak kevés munkáért, mivel még tanulok, és az iskola mellett nehéz lenne rá időt szakítanom.

16/L


2010. jan. 14. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

:)

Szomszédunk lovász, es idomitja a lovait, ha gondolod meg tudom vele beszelni, hogy felulhess, es mehess vele ingyen par kort.:)


Mondjuk Csepel kornyeke, a lovasztol nemkevesebb mint 230km...ez lehet neked gond.

2010. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát mi számít nálad nagyon olcsónak? Egyik ismerősöm nővére lovagol, és mesélte hogy csak a tanárt fizetni több tíz ezer forint...
2010. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, 230 az valóban nagyon sok, de azért köszönöm. :)

2. válaszoló: Utánanéztem, a jobb lovardákban 2500 kürül van egy ill. fél óra, lovardától függően. Én annak örülnék a legjobban, ha 1000-nél meg tudnám húzni a határt. :))

2010. jan. 14. 21:19
 4/8 A kérdező kommentje:
És még valami: én NEM szeretnék (ill. szeretnék, de hát anyai szigor és pénz...) saját lovat, csak szeretnék megtanulni, és idővel egy lovarda tagja lenni. :)
2010. jan. 14. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1000ért én ma nem tudok olyan helyet az országban, ahol felülhetnél. A segítős játék amúgy általában úgy működik, hogy elmész csak úgy segíteni, majd ha elégedettek a segítségeddel, akkor lehet cserébe lovaglást kérni. De oktatásért külön fizetni kell ha magasabb szinten akarod űzni. Persze lehet barátot, tapasztaltabb társat találni, aki szivességből oktat, de ez már más történet.

Az ember amúgy vagy tanul, vagy dolgozik, de mindíg van elintéznivalója - szóval a tanulás önmagában nem kifgás, vagy akarsz lovagolni, és áldozol érte az idődből, vagy nem.

2010. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2010. jan. 14. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem épp Csepel körnéke,de a Kincsem Parkba versenyistállóhoz el tudsz menni amatőr lovasnak,ha már van alap lovaglótudásod.Ez pénzbe nem kerül,ingyen van,cserébe elvárják,hogy néha felvezess egyegy lovat versenyre vagy más módon segítsd az istálló munkáját(most nem pl.trágyázásra gondolok,hanem lósétáltatás és hasonlók).
2010. jan. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább járj jó helyre ritkábban lovagolni mert olcsóért csak pocsék helyet találsz
2010. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!