Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi csíphetett meg? SOS

Mi csíphetett meg? SOS

Figyelt kérdés
2 napja este megcsípett valami,a csípést reggel vettem észre.A talpamon van,2 egymás mellett.Ha nem vakarom alig látszik,csak kicsit piros a helye.Ha azonban vakarni kezdem ami sajnos gyakran megtörténik mivel borzalmasan viszket,akkor a két csípés megkeményedik és nagyobb lesz.Egy nagy fekete pont van mindkettő közepén,körülötte piros.A viszketést alig enyhíti valami.Mi lehet ez???

2014. aug. 21. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kepet tudsz rola feltenni?
2014. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:(
2014. aug. 21. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen csípés ez de szerintem a körömvirág krém segíthet.
2014. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szúnyog, pók, atka, ágyipoloska....
2014. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg jobban azokat a fekete pontokat, lehet hogy kullancsok. Habár azok inkább a hajlatokban szoktak lenni, ott nem olyan vastag a bőr.
2014. aug. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet kullancs.

Én egész idén tavaszig totál abban a tudatban voltam hogy a kullancs szürke, kitülemkedő valami.

Tavasszal egyik reggel mutatott a fiam a karján egy kis fekete pöttyöt. Úgy nézett ki mint egy kis anya jegy, nem is tülemkedett ki, nem foglalkoztam vele. Szerencsére a fiamnak több esze volt és megmutatta az óvónőnek. Délután azzal fogadtak hogy kullancs volt a gyerekben.

2014. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
A 2 luk egymás mellett erősen pókra utal. Elég ritka az igazi pókcsípés, mert nem sok okuk van az embert megrágni, de pont onnan lehet megkülönböztetni a többitől, hogy mindig 2 nyomot látsz, mert a pókoknak 2 csáprágója van.
2014. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj ha esetleg később fehér lesz akkor tényleg kullancsrol van szo és akkor egyből orvoshoz kell menni mert ha nem vagy beoltva akkor komoly betegség lehet ebbol.de szerintem tuti, hogy nem kullancs inkább ahogy az előző írta pók csípés.
2014. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!