Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglaljam el a tengerim...

Hogyan foglaljam el a tengerimalacomat?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének az olyasféle kommentek hogy sose tartsak egyedül egy tengerimalacot, nincs lehetőségem 2 malac tartására és amennyire csak tudok, foglalkozok is a malacommal, nagyon kis életvidám malac :3

Na a kérdésem az lenne hogy mikor nem tudok foglalkozni a malaccal, mivel tudnám elterelni a figyelmét? most van itt a felkötött répadarabka és a hasonló ötletek, amivel úgy el játszadozik magának is a malac, tudnátok mondani még hasonlókat? 2 naponta tudom kivenni körülbelül a malacot, oylan 5 órákat itt él velem:j de mikor nem tudom kivenni akkor kicsit el szomorodik vagy hogy fogalmazzak, el van magának a kis hinta ágya alatt . sok mindent barkácsoltam már neki aminek nagyon örül , szóval mikor foglalkozva van vele akkor nagyon is örül mindennek :) csak hát nem mindig tudok vele lenni. Az értelmes kommenteket előre is köszönöm:)



2014. aug. 30. 15:42
 1/9 anonim válasza:
hadsereggel
2014. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xd ez igazán humoros volt :DD
2014. aug. 30. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz még egyet tartani? Ne értsd félre, nem kötözködni akarok, csak érdekel.
2014. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régebben volt 4 tengerimalacunk, abból 2 szülésből jött, szóval eredetileg 2 volt . Egy idő után meg halt mind a 4, nem igazán voltak hosszú életűek, nem is nagyon olvastunk utána a dolgoknak, én is kisebb voltam, anyuék meg csak etették mindennel szinte. Szóval meghaltak, és a család azért nagyon meg kedvelte őket, szóval ez egy úgymond kritikus pont volt a családnak és akkor apu meg anyu azt modnta hogy semmiféle háziállat nem kell soha, 1 1,5 év mulva megint belém jött az hogy én szeretnék egy tengerimalacot, utána olvastam mindennek szinte amit tudni kell, több napokig csak fórumokat ovlastam szóval mindent amit tudni kell a malacokról, tartásáról azt tudom. szóval elkezdtem anyuékat megint nyúzni hogy én szeretnék megint tengerimalacot, mert mert kell egy "társ" . azt mondták hogy nem, én persze nem szálltam le a témáról, oylan 3 év múlva apu kicsit berúgott, Anyu meg segített a problémámon:') szóval kihúzta belőle hogy hagy legyen mégis csak egy tengerimalac :3 (Apu nagyon a saját szavaiból él, szóval amit egyszer kimond, ha részegen ha nem, az úgy lesz [ezért is oylan nagy dolog az hogy ezt megengedte]) de csak egy feltétellel, akkor engedi meg hogyha csak egyedül lesz, mert hogy büdös meg hangosak meg ilyenek. én pedig bele mentem ebbe az egészbe. Én megint elkezdtem őket nyúzni hogy kellene még egy mert nem midnig tudok vele foglalkozni de nem igazán hajlanak a témára . És mondták hogy hagyjam az egészet mert ha így folytatom a mostani sem lesz sokáig, örüljek hogy legalább ő van, szóval inkább le álltam a témáról. kicsit hosszúra sikeredett, de hát ez az oka:)
2014. aug. 30. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó... Értem, valami olyan válasznak jobban örültem volna, hogy csak kicsi terráriumod van... Nem tudod valahogy megbeszélni vele, hogy hadd legyen legalább még egy, mert kettő sem észrevehetően zajosabb/büdösebb, viszont így a malacnak sem jó?
2014. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam nekik, szeritnem a lehető legjobban érveltem minden szempontból, elmodntam nekik nagyons ok mindent róla szóval nem igazán tudom rábeszélni őket. a ketrec pedig szerintem a lehető legnagyobb :'D akkora mint az íróasztalom :D
2014. aug. 30. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Azért hajrá, hátha sikerül meggyőzni őket! :)
2014. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 30. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Macskátok nincs véletlenül? vagy hol laktok kertes házban vagy panelban? nekem van egy fiú malacom azt hiszem négy éve van velünk, de egyedül van... nyáron mivel kertes házban lakunk szinte egész nyáron kint van az udvaron szabadon, nem elkerítve és elvan magában szaladozik ugrándozik és a macskáinkkal ökörködik...:D télen meg bent van a konyhában a ketrecében
2014. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!