Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a homokozóbol belekerül...

Ha a homokozóbol belekerül kukac az ebédembe és azt megeszem, lessz tőle valamilyen bajom?

Figyelt kérdés
Ha a homokopzóból valaki viccből kukacot rak az ebédembe és azt megeszem,lessz tőle valamlyen bajom?

2014. szept. 8. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor lesz bajod, ha továbbra is "lessz"-et írsz.

És miért nem vagy suliba? A szünet már lejárt...

2014. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De amúgy semmi bajod nem lesz. Tudod egy ember hány kukacos gyümölcsöt evett már meg?!
2014. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyümölcsben lévő kukacot meg lehet enni,azt jelzi,hogy nincs a gyümölcs vegyszerrel átitatva, Viszont a homokozóban kétféle "kukacot" tudok elképzelni. Az egyyik a fáról leeső, odamászó hernyó,legyen az szőrös vagy szőrtelen,a másik a kutya-macska kakijából kimászó féreg. Nos egyik sem ehető,sőt, komoly rosszullétet,betegséget okoz.
2014. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok *egyik
2014. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A homokozóban többféle "kukac" lehet (hozzátéve, hogy zoológiai szempontból is kukacnak nevezhető "képződményt" valószínűleg nem találsz homokozóban). Lehet az valami bogárlárva, hernyó, a férges macska ürülékéből származó kis parazita, vagy döglégy lárvája is. A bogárlárva és hernyó nem okoz gondot, a másik kettő okozhat. Én gyerekkoromban egyszer egy csomó csontit szedtem (homokozóból), és tisztára örültem, hogy lesz mivel horgászni. Aztán megláttam a döglött kis valami cickányt vagy egeret (már nem lehetett megállapítani)... :P De különben csigatetemben is lehet "csonti", vagy bárhol.
2014. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert éppen számítástechnika órán kérdeztem meg:és mért a baja az első válaszadónaka helyesírásom?Talán ő tökéletesen ír mindent vagy csak veszekedni akar velem, ismeretlenül?
2014. szept. 8. 13:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 8. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát legalább volt egy kis fehérjehús az ebédedben
2014. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!