Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Udvarol nekem a tengerimalacom?

Udvarol nekem a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
mikor elkezdem simogatni rögtön el kezd kurrogni és riszálja a seggét, azt olvastam neten hogy ez az udvarlás jele, most most én mit csináljak vele?xd mit is jelent ez tulajdonképpen?

2014. szept. 13. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:

De cuki lehet, az enyéim csak egymásnak "udvarolnak", hozzáteszem mindkettő fiú, ráadásul testvérek.

Nekem bezzeg csak motyognak, nyüsszögnek, hogy vegyem fel vagy tegyem le őket, meg nyalogatnak.

Szerintem jól érzi magát nálad. :)

2014. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor az enyémeket simogattam, ők is ezt csinálták. :) Szerintem ez nem feltétlen az udvarlás jele, olyasmi lehet, mint a macskáknál a dorombolás, jól érzi magát. :)
2014. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
de cuki :D
2014. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja akkor jó :DD Tényleg cuki :3 csak nem tudtam hogy végülis mit jelent :))) köszi a válaszokat!:D
2014. szept. 14. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Azonosítsd be a kurrogást, itt vannak a malachangok leírással:

[link]

2014. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen a legelső az, de én is fiú vagyok meg a malac is xdd
2014. szept. 14. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!