Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy csigát, milyen...

Találtam egy csigát, milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

A kertben voltam kint és utána vettem észre magamon, mikor leültem a kanapéra. Ici picike csiga, ilyet még sose láttam. Nem tudtam lefényképezni rendesen olyan pici! Kb 3x3mmes lehetett és rendesen kúszott stb... Milyen csiga lehetett? Volt picike háza is meg minden mint rendesen egy éti csigának. Ahhoz hasonló volt, gondoltam h az a kicsiny, de úgy tudom h az éti csiga 6-8mmes petéket rak vagy valami ilyesmi!

Normális válaszokat előre köszönöm! :)



2014. szept. 16. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sima éti csigusz . [link]
2014. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:

Ez alapján nem igazán lehet meghatározni, de innen keresgélhetsz, hátha valamelyik hasonlít

[link]

2014. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak nagyon meglepett h ennyire icipici... :)
2014. szept. 16. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a csigák kikelnek a petéből, akkor már csiga alakjuk van. Ergo még a nagy éti csiga is iciripicirin kezdte az életét.
2014. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!