Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kedvencetek van, és...

Milyen kedvencetek van, és mik a tulajdonságai? =D

Figyelt kérdés
Yorkim van, Bencének hívják(véletlen akkor van a névnapja amikor nekem a szülinapom :D) és kis kíváncsi, irigy, nem valami udvarias(...igenigen), kis gonoszka, és fél a hótól :P
2010. jan. 19. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Cicám neve Vacak:D

nagyon barátásgos,imád a hasamon feküdni,mindig nyitogatja a cipősszekrényt,játékos,szereti a pociját :D

2010. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
*barátságos
2010. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

két csincsilla,1évesek,1lány+1fiú.tulajdonságuk:szeretnek ugrálni rajtam xD

+2rottweiler,1fiú(Brúnó) meg 1 lány(Tánya).utálják a macskákat és azokat akik feketébe vannak öltözve.(azt nem tudjuk h miért,de 1*2* volt h nem ismertek meg a fekete hosszú kabátomban,és megugattak,pedig engem nem szoktak :P,meg mást is:D )

van még 2 hörim azoknak nagyon tul.:---nincs vmi sok:Ptalán az h szeretnek ennixd

2010. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
93%
3 törpehöri. Az egyiket(dzsuli/july)külön kellet rakni mert bántották. Ez a July folyamatosan a ketrecen akrobatázik és nagyon félős... Ennek ellenére nagyon cuki mert fehér és a nagy fekete gombszemei csak úgy virítanak.
2010. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szofi =Kutya/Magyarvizsla/9 éves/Nőstény/

Hihetetlenül kedves,szófogadó, a kora ellenére úgy néz ki,mint egy 5 éves,és úgy is játszik:).Ja és Őrá nagyon is illik az,hogy a kutya az ember legjobb barátja!!!!

A meleg lakásban van(télen)


Döme =kutya /Rodhesia ridgeback/7 éves/Hím/

A nejét(Szofit) mindig előre engedi,hogy először Aa felesége egyen!!!Egyszóval udvarias,engedékeny,és mindig azt csinálja,hogy ha valami rosszat tesz,és rászólunk,akkkor addig kér bocsőnatot míg le nem ráncigáljuk magunkról....

A meleg lakásban van(télen)


Szuzy =kutya/Szofi és Döme gyereke/2 és fél éves/Nőstény

Elmebeteg hülye(bocs,de van rá okomXS).

A meleg lakásban van(télen)


Pepi(Petyus)=vadászgörény/3 éves/Férfi/

Kicsit ge.ci,de nagyon tud szeretni....azt imádom amikor csókokkal bombáz:)

És szabadon van a szobában


Beci és Frici /cicák,mentettek/kb. 7 hósak/Hímek/

Berci undok(nagyon),Frici meg kedves.

A meleg lakásban van(télen)

2010. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jaaj:D nekem még van egy papagájom is akit Popinak hívnak, és mindig lehajtja a fejét ha azt akarja hogy simizzük, és ha nem simogatjuk a buksiját, akkor pedig felnéz és egy ideig farkasszemezik majd megcsíp :D
2010. jan. 19. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Házunknál, ahol lakunk 12 cicó 5 kicsi, 7 nagy [Wolfi, Marisol, Brisa, Andry, Tömpi, Maci, Szépség, Tigris, Morci, Violette, Lüszi-Tarkinca (Tarkibaba :D), Karmi]. 4 nagyobb kutyus [Fura, Arany, Vakkancs, Angyal], és 2 kéthónapos [noname, de Candy v Lala és mégnemtudom].

Nagymamámnál [nem él :'(], 1 kutyus [Csibész] 2 cica [Cesar és Larki], amit meg mamámnak vettünk :D ott 2 kutya [Odie és Csibész [2]], és kb annyi cicó mint otthon [nincs mindenkinek neve, mieink attól még h a bérlőnél vannak].

Jahm, nem kérkedek de ha 1xrre írtam volna h 9 kutya, és 26 macska, akkor csak néztetek volna, h 1 udarban, mivan??

2010. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Van három mudim Bogár, Démon, Lidérc. Mindhárman kutyák (tehát nem tudnak irigyek, udvarisak lenni mert ezek emberi tulajdonságok), rettentően engedelmesek, imádnak futni, kergetőzni, szeretik a többi állatot, ugatni, enni, imádnak engem, viccesek, vidámak, hűségesek, stb

Van egy macskám, Kira, perzsakeverék. Narancssárga szeme van, és jó nagydarab... Szeret megenni akármit, aludni bárhol, piszkálni a kutyákat, karmolni és csibészelni játékból, szeret ülni az asztalon és bámulni a szomszéd ház falát, nem szokott nyávogni, és tud egeret fogni! xD

Van egy csomó nyulunk, azoknak nincs neve, de pillangótarka tenyészbakot mindig Bélának nevezem :D + csomó csirke, 2 liba akik a fű zizzenésére ordítanak, és 4 kacsa akiknek folyton jár a szája.

2010. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Arthur yorkshire terrier...tulajdonságai: nagyon ugatós, nagyon bátor, imádja a havat, mindenkinek nekimenne, nem szereti a gyerekeket, okos, gonosz, hisztis, követelöző, akaratos, jópofa, játékos, aranyos, szép kutyus:)

IMÁDOM az összes rossz tulajdonságával együtt:)

2010. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy Dezső kandúrom van és utál mindenkit rajtam kívül, 10 éves kb 7 kiló, olyan, mintha frakkja lenne fekete-fehér, és terrorizálja a néla kisebb kutyákat
2010. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!