Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy hívatlan vendég a...

Van egy hívatlan vendég a padláson nyomokat ürüléket nem találtam. Kipróbáltam mérget a kutyaszőrt nem vált be. Föl raktam a macskát, ő menekülőre fogta. Éjszakára megvilágítottam a padlást nem használt. Már a kutyát is föl raktam, semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#vendég #a padláson
2014. okt. 6. 11:04
 1/7 anonim válasza:
0%
Hívd a 112-t! :-)
2014. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"már a kutyát is fölraktam"..

:))))


Én körbeszórnám liszttel a szélén végig és ha onnan bújik elő akkor a rejtekhelyét tudnám.Vagy a mancsnyomokból kideríteném mi az.

Deha a padlásközben van akkor nem biztos hogy felmegy oda

2014. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
Egy próbát megér, ha eddig semmi nem vált be. Elméletben alap esetben vadállatok nem szeretik az emberi hangot és zenét. Ezért tegyél fel pl egy elemes rádiót a padlásra, valami éjjel-nappali csatornán. Ha meg szűnnek a zajok, hagyd fent még egy darabig, hogy biztosan végleges legyen a költözés.
2014. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Mert én élek a te padlásodon! A MYBYT voltam
2014. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a lisztes és a rádiós tippet ki próbálom,ha ez sem válik be akkor asszem én állok lesbe.
2014. okt. 6. 13:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiszórtam a lisztet a nyomok alapján patkány. A rádiótól sem hatódott meg és ahogy észrevettem befészkelte magát a padlásolás és az álmennyezet közé, Valami ötlet?
2014. okt. 9. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Patkányírtó(zacskós) a lejárathoz. Behúzza, megeszi, átadja a családjának és mind ott pusztul el a padlásközben.Szagot nem érzel mert nem jön le a menyezeten. Csak takard le modjuk valamivel hogy amacsek ne férjen hozzá.
2014. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!