Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a sárgás...

Mi lehetett ez a sárgás folyadék a párnán?

Figyelt kérdés

Kertes házban élünk és alapból kintiek az állataink, van két kutya és egy macska. A műhelyembe bejöhetnek, van egy kis alacsony szekrény, azon van szivacs és rajta régi lepedő, amit mindig cserélgetek, azon fekszenek. Jóban vannak a cicával, szóval együtt is alszanak sokszor. Egyik reggel sárgás folyadékot láttam a rongyon amikor kimentem a műhelybe, és a kutyák szaglászták, rá sem feküdtek, amíg ki nem, cseréltem. Az jutott eszembe, hogy nem lehet sperma, mert az nem ennyire sárgás, és hát gusztustalan, na, de azt felnyalják. A macskának a hátsó felét nézegetem azóta, de nem látom, hogy jönne belőle valami. A macsek ivartalanított nőstény és nem gondolom, hogy neki lenne valami baja, de az a gondom, hogy a cicát beengedjük a lakásba is, főleg ilyenkor amikor már jön az ősz, és ráfekszik a kanapéra, ágyba. Tudom, most jönne az, hogy miért nem viszem orvoshoz, de mivel vigyem, ha semmit nem látni rajta? Nézegetem már azóta a hátsóját, de nem látok semmit. Azért ijedtem meg, mert régen, amikor még társasházban laktunk, késő este találtunk egy cicát a ház udvaros részében és felvittük. És abból a macskából csöpögött hasonló sárga lé. Ezért inkább mégis visszavittük az udvarra, tudtuk, hogy nem megy el, tettünk ki neki ételt, vizet. Lefényképeztem és nyomtattam plakátokat és másnap reggel kiplakátoltam az egész környéket, de sajnos az egyik hülye lakó szó nélkül fogta a cicát és elvitte, kirakta valahol. Nagyon mérges voltam, szóval azóta sem tudom mi lett szerencsétlennel.

Szóval erről a sárgás kis csöppenésről ez a cica jutott eszembe, de abból a cicából folyamatosan csöpögött. Ma volt bent a lakásban a macskám, de nem láttam ,hogy hagyna el maga után ilyeneket. De akkor mégis mi lehet? Vagy mégis a kutyának a spermája? Hozzáteszem, a kontraszt sem mindegy, a lepedő amin fekszenek nem fehér, hanem mályva színű és azon is sárgának tűnt. Meg a kutyák nem idegenkednek a saját "terméküktől", de úgy láttam nem akart odafeküdni amíg ki nem cseréltem, meg nagyon szaglászta.


2014. okt. 17. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valamelyik állat verekedett és a seb betályogosodott (macskánál gyakori) és az fakadt ki.
2014. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!